Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen ruha illik esküvőre?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ruha illik esküvőre? Milyen ajándék? Mennyire illik "beleszólni", "segíteni" az előkészületekben, ha még nem vagy egészen családtag, csak a másik fiú barátnője?

Figyelt kérdés

Áprilisban egy esküvőre vagyok hivatalos,barátom (akivel 4 hónapja vagyunk együtt) bátyja nősül.Családdal 3szor találkoztam összesen, távolság miatt.Bajban vagyok,hogy egyrészt mit ajándékozzak. Párom már megajándékozta testvérét...de vhogy nekem is illene,nem?

És persze örök dilemma az anyósjelölt-új barátnő közötti viszony,mi lenne amivel megtudnám nyerni egy vallásos-konzervatív család szeretetét?Várok minden jó tanácsot!20/L


2009. ápr. 6. 22:25
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
bocs, de ez hogy jön a Szerelem szex-->szexualitás témába?! :D
2009. ápr. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

nem temaba illik de valaszolok. en is hasonlo helyzetben voltam tavaly.

1. legy gyonyoru. nem kell fodraszhoz, stb rohangalni de legy csinos,apolt es izleses. mindenkepp elegans legy, de nem kirivo. kisestelyi+bolero pl. szerintem tokeletesen megteszi.

2. az ajandekkal en is bajban voltam.... vegulis a baratommal egyutt adtuk az ajandekot, igazabol o gondoskodott rola. ugyh ezen a teren nem igazan tudok segiteni. eskuvokon a penznek mindig orulnek. de ha ismered a batyjat vagy a baratodnak van otlete adj vmi szemelyesebbet.

3.ajanld fel a segitseged, vagy ha latod h vmiben segitsegre szorulnak amiben te hasznossa tudnad tenni magad vallald el.

4. legy kedves, mosolygos,udvarias. erdeklodj "oregek" mesi irant :p

2009. ápr. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%

Sokan tudják de azért leírom, hogy lehetőleg ne fehér ruhában menj.


("kedves" sógornőm fehér kosztümben jött nővérem esküvőjére... azt hittem, megfojtom)

2009. ápr. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ami a ruhát illeti tudakozódj hogy a lányok a családból miben mennek. Ez jó alkalom a közeledésre esetleg anyósnál is. Hogy nálluk mi a szokás, stb..Az ajándékot illetően sztem valami inkább humoros mint költséges lenne az igazán megfelelő.Lufik rákötve üdvözletek és mindenki elenged egyet és néhány hét mulva visszajönnek az üdvözlések. Sok sorsjegy egy borítékban. A mi családunkban volt olyan is hogy egy nagy doboz szépen becsomagolva és tele volt társasjátékkal mondván "amikor majd az sem megy jól jön" mindenkinek tetszett és örültek neki. Vagy szerzel gyerekkori képeket rolluk és egy közöset és bekeretezteted. Ez anyós pajtással is egy kommunikációs forrás. Ezek sztem nagyon jó ötletek nem kerülnek sokba és nagyon emlékezetes látszik hogy készültél rá és foglalkoztál az ő nagy napjukkal. A segítség terén mi is most tartuk és nagyon örülünk ha valaki ajánlkozik mivel Te "friss hós" vagy a családban ajánldd fell a segítségedet mondd hogy vannak ötleteid ha kell szólnak ha nem meg nyugodt a lelkiismereted.
2009. ápr. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a segítség mindig jól jön. Pont a család előtt meg tudod mutatni, hogy lehet rád számítani. Pl. dekorációk felrakása, székpakolás, torta sütés... Viszont beleszólni nem tanácsos.

Amia aruhát illeti, valami szép tavaszi ruhát/szoknyát vegyél fel, nem kell túl öltözni.

2009. ápr. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!