Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Vírusfertőzés volt valakinek...

Vírusfertőzés volt valakinek . Majd a családban egy másik családtag elkapta. Aki először volt elkaphatja-e megint?

Figyelt kérdés

2012. jan. 26. 22:43
 1/6 A kérdező kommentje:
kicsit rosszul fogalmaztam...tehát az első beteg már meggyógyult..1-1,5 hét gyógyultan telt el..a beteg családtagtól elkaphatja megint ??
2012. jan. 26. 22:46
 2/6 anonim ***** válasza:
El hát.
2012. jan. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ezt tapasztalatból mondod ?
2012. jan. 26. 23:17
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha rendesen működik az immunrendszere és teljesen meggyógyult, akkor nem. Természetesen lehetséges, hogy később ugyanilyen tüneteket produkáljon, de az már nem ugyanattól a vírustól lesz. Az is lehetséges, hogy ismét előjönnek a tünetei, de akkor nem gyógyult meg teljesen, és csak újra felerősödött benne a vírus.
2012. jan. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!!
2012. jan. 27. 15:09
 6/6 anonim ***** válasza:

nem tudom milyen vírusfertőzésről van szó, de én tapasztalatból mondom, hogy nálunk még sosem fordult elő visszafertőződés.

2 gyerek van, ők hozzák haza a nyavajákat, minket is megfertőznek, de ők nem betegszenek vissza mégsem. És vicaverza, mert van, hogy mi szedjük össze és mi betegeítjük meg a gyerekeket.

2012. jan. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!