Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha gyerekes, férjezett fiatal...

Ha gyerekes, férjezett fiatal nő lennél, megengednéd hogy közzétegyenek rólad egy olyan képet ahol egy hiresség egy szórakozóhelyen épp "széttép" rajtad egy elölkapcsos felsőt, ugy hogy kivan a melltartód?

Figyelt kérdés
Férjed mit szolna?
2012. márc. 18. 13:51
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/83 anonim ***** válasza:
89%
ha nem lenne gyerekem és férjem sem akkor sem engedném hogy "ribancnak" állítsanak be
2012. márc. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/83 anonim ***** válasza:
89%
Nem csak gyerekes, férjezett fiatal nőként, de még gyermektelen, egyedülálló fiatal nőként sem. Nem vagyok prűd, de szerintem erősen súrolja ez már a ri*anc kategóriát.
2012. márc. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/83 anonim ***** válasza:
61%

Milliós összegért valószinű,alatta nem.

végülis melltartó látszana csak,ugyanaz mint bikiniben strandon,belefér.

Milliós összegért meg tudnám győzni hogy ez neki is jó,meg lenne a lakás kezdő tőkéje pl.


Csak ugy magamutogatásért vagy kevés pénzért soha.

24/N

2012. márc. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/83 A kérdező kommentje:
Akkor is ha nem tetél semmi rosszat csak fényképezkedtél az illetővel,ő meg egy óvatlan pillanatban szétkapta rajtad a patentos inget,a fotos meg lekapott? Nyilvan nem álltam ott én sem tovább vigyorogva tétlenül.
2012. márc. 18. 13:55
 5/83 anonim ***** válasza:
31%
De ha te nem olyan képet akartál akkor minek egyeznél bele, hogy közzétegyék?
2012. márc. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/83 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen esetben én nyakon vágnám a hírességet. Biztos, hogy arról is készülne fotó. És akkor a férjem jót nevetne.
2012. márc. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/83 anonim ***** válasza:
59%

Bocs,de nekem már az is ribis,hogy családos anyuka csak úgy hagyja a felsőjét kikapcsolni/letépni akárkinek is.Függetlenül attól,hogy az illető híres (bár nem tudom mi számít annak) vagy sem.

Mellesleg nem csak a férj reakciója lenne érdekes,hanem a többi családtag,(anyóst,apóst is beleértve),ismerősök és kollégák véleménye is.

2012. márc. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/83 tetro ***** válasza:
24%
Szóval ha valakiből annyi látszik egy szórakozóhelyen, mint ami strandon, akkor az ribanc? Furcsa erkölcseitek vannak azért...
2012. márc. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/83 A kérdező kommentje:
Nem mondtam hogy közzétették,azt irtam hogy "megengednéd e". A kérésemre nem teszik közzé,csak kiváncsi voltam más belemenne e.
2012. márc. 18. 14:00
 10/83 tetro ***** válasza:
35%
Nem mennék bele, de akik ezért leribancoznak bárkit, azok azt kívánom, hogy valami ilyen legyen a legemlékezetesebb szexuális élményük egész életükben. :D
2012. márc. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!