Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az egyik idős rokonunk fiatal...

Az egyik idős rokonunk fiatal korában elég könnyűvérű volt. Normális hogy emiatt csalódtam benne?

Figyelt kérdés
A néni 78 éves. Mesélte a testvére, hogy fiatal korában rendszeresen csalta a férjét. A férj amíg dolgozott, addig a néni egy átjáró házat csinált otthon. Nem messze volt tőlük egy laktanya, és rengeteg akkori katona járt be hozzá...Részleteket nem tudok, de ha tényleg felváltva mentek be hozzá, akkor simán lehet hogy pénzért csinálta...Most így hogy ezt megtudtam olyan furán tudok rá nézni...Valami betegség miatt nem lehetett gyereke, szóval tényleg igaz lehet, mivel nem volt annak kitéve hogy terhes lesz.
2012. febr. 26. 23:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%

Hát láss olyannak, amilyen valóban

vagyok. Nem én hazudtam, ha szemed

csak a részt látta bennem, és a jóban,

mely részem, ismerni vélt engemet.

Álmoddal mértél; én az álmodónak

mit mondhatok? Ne légy a börtönöm!

Csalódtál, de ne tarts engem csalónak,

amiért álmaidhoz nincs közöm.


-----

Az utolsó 2 sorban van a lényeg.

2012. febr. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Lehet a testvére már idegileg nem 100 és szépített a történeten? Most ez csúnyán hangzik de a lényeget gondolom érted. 70 fölött már megeshet. Egyébként fura. Én biztos meglepődnék. Egyébként normális hogy csalódtál benne, mindenki csalódna. De ezért nem muszáj lenézni vagy hasonló. Fura ezt olvasni azért :)
2012. febr. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Ez érdekes, mert általában az erkölcsök idős korra mindig kitisztulnak. Azok az öreg nők ribancozzák a fiatal nőket leghangosabban, akik akkora k*rvák voltak anno, mint a ház :)
2012. febr. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
36%

Megértelek.

Undorító az ilyen r.banc nő.

Az más, ha valakit a szegénység visz rá, de akkor ne éljen párkapcsolatban senkivel, amíg k.rválkodik.

2012. febr. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%

Nem tudom, hogy normális-e, de én nem csalódtam volna benne CSAK emiatt.


Én csak azt szoktam elítélni, aki:

1. Kárt okoz másoknak.

2. Lenéz másokat.

2012. febr. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Akinek párja/férje van, ráadásul még egy háztartásban is él vele, és úgy k.rválkodik, az lenéz és kárt okoz másoknak (a férjének többek közt).

Aki r.banckodni akar, legyen benne annyi, hogy előbb elköltözik a férjétől. Nem a háta mögött kefélteti magát.

2012. febr. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2%

1. Nem biztos, hogy igaz volt!

2. Kb. 100 éve történt!

3. Mi a különleges ebben, hiszen -szinte- minden nő csalja a párját...

2012. febr. 27. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Normális, hogy csalódottnak érzed magad, de attól még ő MOST ugyanaz az ember, akit te kedveltél mielőtt megtudtad ezt a sztorit.

Ez olyan kicsit, mintha én azért dobnám a párom, mert megtudtam, hogy sok nővel volt előttem.

Nyilván ez nem szerelem, de attól még a lényeg érthető szerintem. Aztán meg azt sem tudod, hogy a férje milyen ember volt, tudta-e, hogy állt ehhez a dologhoz. Aztán meg nem is biztos, hogy a testvére teljesen igazat mondott. Lehet kiszínezte a történetet. A múltja miatt elítélni valakit nem szép dolog. Ettől még persze kicsit lehetsz csalódott, de próbálj túllépni rajta

2012. febr. 27. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
86%
A házasságtöréssel a férjének, és csak neki tartozik elszámolással.
2012. febr. 27. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Semmi közöd a múltjához.Téged nem bántott,szeresd olyannak amilyennek megismerted
2012. febr. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!