Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy bátyám aki 24 éves...

Van egy bátyám aki 24 éves állandóan fogdos és úgy csinál mint ha éppen közösülne velem már többször szóltam neki hogy fejezze be mert én nem vagyok meleg. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Mindig azt a kifogást kapom tőle hogy ö se az és ezeket én váltom ki belőle mert csak velem csinálja. Szerintetek meleg vagy csak hülyéskedik? Már nagyon félek tőle hogy meg akar erőszakolni nem merek vele egyedül itthon lenni.

2012. márc. 18. 15:13
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen beszéld meg vele. És ne félj tőle!

Hiszen a bátyád!! Ha elmondod neki, hogy ez kellemetlen számodra, és hogy ne csinálja ezt a testvéreiddel sem!!

Az meg más kérdés, hogy mit akar bizonyítani, említsd meg a szüleidnek is, mivel akkor tudnak segíteni!!!

2012. márc. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:
Már többször is mondtam neki hogy fejezze be de ö ezt nem érti meg anyunak is szóltam de ö mindig letagadja hogy ö ilyet nem csinált.
2012. márc. 18. 15:37
 13/35 anonim válasza:
22%
szerintem testvéri szeretetből csinálja
2012. márc. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 yuda ***** válasza:
98%

Szerintem beszélj a többi tesóddal és közösen szóljatok anyunak és nem egyszer, nem kétszer. Hátha anyu egyszercsak elhiszi, amit mondotok, ha folyamatosan hallja.

Egyébként az jutott eszembe, mikor középiskolába jártam, nálunk srácoknál is volt egy ilyen fogdosós divatnak nevezett valami. Nem szerettem én sem,, de emlékszem volt valami hasonló. Nem voltak melegek az osztálytársaim, csak jó heccnek tűnt nekik valamiért.

2012. márc. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
39%

Ha nem lenne meleg, akkor nem zavarna?

ez kamukerdes szerintem.

2012. márc. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
86%

Hány éves vagy?


Először is fordulj vele szembe, és mondd meg neki a magadét.


SEMMIFÉLE kifogást bem szabad elfogadni, mert semmi mentsége nincsen arra, hogy mit tesz veled. Nincs olyan, hogy ezeket csak te váltod ki belőle, mert ez agresszor-duma: rád, az általa kinézett áldozatára akarja tenni azt a felelősséget, ami a az övé, nem a tied. Neki kell kontrollálnia magát és a szexuális vágyait is, nem pedig neked őt. Az ő felelőssége, hopgy mitől áll fel neki és hogyan vezeti azt le.


Tudod, azt szokták mondnai, hogy egy tinezéves kislány akár meztelenül is mászkálhatna az apja vagy a nevelőapja előtt, és "húzhatná", cikizhetné azt a végtelenségig, akkor sem az a hibás, hanem apuka, ha rátámad a gyerekre. Na ez van a bátyáddal is. Ilyen nincsen, hogy te váltasz ki belőle valamit, és ő nem tehet erről.


Ha ez nem használ, akkor MINDENKÉPPEN és AZONNAL kérj segítséget: először a szüleidtől, aztán az osztályfőnöktől ÉS a rendőrségtől. Ugynais, ez már bőven kimeríti a szexuális zaklatás kategóriáját, amit veled mável a bratyó, és félő, hogy ha ezt csinálja kicsiben, és nem teszel ellene időben, tényleg lkeményebb probléma léphet föl. Egy nemi erőszakot feldolgozni még nehezebb, mint egy szexuális zaklatást.


És nyugodtan mondd meg szépen a bátyádnak, hogy ha nem akar hűvösön csücsülni, akkor talán keressen magáne egy magához való szexuális partnert. Ha kell, szívesen felvilágosítom, hogy kikorú vagy fialakorú szexuáalis zaklatásáért mennyit fog ülni a hűvösön és ott mi fog rá várni. Különösen, ha elejti a szappant a tusolóban. "Nagyon" szokták szereti a fiúk (és a lányok is) azokat, akik gyerekeket, fiatalokat molesztálnak. Nagyon. :(

2012. márc. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
88%

Ha neki szóltál, és nem reagál, ha anyádnak szóltál és nem hajlandó semmit tenni, akkor tessék a legközelebbi alkalommal az osztályfőnökhöz ÉS a rendőrséghez fordulni!


Ilyen tett messez nem hülyéskedés, hanem szexuális molesztálás. Anyád pedig jobb volna, ha segítene, mert ha nem segít és elfordul tőled, és megtörténik a baj, akkor ő is megy a hűsre. Csak jobb, ha tudja.

2012. márc. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
77%
Mekkorák a kisebb tesóid, mert lehet, hogy még pedofil is. Sokszor családon belül kezdik. Szólj anyukádnak, neki pedig mondd meg, hogy álmában kiheréled, ha nem fejezi be.
2012. márc. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp az a legfontosabb, hogy szállj szembe vele! Ne hagyd magad megfélemlíteni, a molesztálóknak a megfélemlítés a leghatásosabb eszközük.

Ha a szüleid nem hisznek neked, beszéld rá a tesóidat is, hogy tanúskodjanak melletted, illetve próbálj meg kép- vagy hangfelvételt készíteni az eseményekről. Mondd el nekik, hogy a gyerekmolesztálók legnagyobb része családon belül "tevékenykedik", a klasszikus "cukrosbácsi" inkább kivétel, mint szabály.


A rendőrségben alapvetően nem lehet bízni, fizikai bizonyíték nélkül nem tudnak csinálni semmit, az meg legfeljebb akkor fordulhat elő, ha tényleg megerőszakol, de még akkor sem biztos.


A legbiztosabb, ha sikerül meggyőznöd a szüleidet, hogy a bátyád veszélyes, és ők intézkednek, hogy távol maradjon a családodtól. Tudom, hogy a családtag meg minden, de ilyen embernek, főleg ha felnőtt, semmi keresnivalója kisgyerekek közelében.


Egyébként hány éves vagy, kérdező, illetve hány évesek a testvéreid?

2012. márc. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 Glam Maarco ***** válasza:
73%

A bátyád tuti meleg...

A Capella egy meleg hely, ahová heterók nem igen járnak...

Bátyád valószínű bátortalan még a melegek körében és ezért inkább ismerősnél keres 'menedéket'. Vigyétek el pszihológushoz, mert az ilyen, pláne ha nem most kezdődött, rosszul is végződhet! Ilyen emberekből lesz a pedofil...

És ezt már öcséid zaklatásaiból is ki lehet venni.


Azt támogatom, hogy beszélj össze öcséiddel és közösen szóljatok szüleidnek!

Ha bármi segítség kell (főként jogi oldalról tudok segíteni), írj nyugodtan privátban ;)

2012. márc. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!