Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy bátyám aki 24 éves...

Van egy bátyám aki 24 éves állandóan fogdos és úgy csinál mint ha éppen közösülne velem már többször szóltam neki hogy fejezze be mert én nem vagyok meleg. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Mindig azt a kifogást kapom tőle hogy ö se az és ezeket én váltom ki belőle mert csak velem csinálja. Szerintetek meleg vagy csak hülyéskedik? Már nagyon félek tőle hogy meg akar erőszakolni nem merek vele egyedül itthon lenni.

2012. márc. 18. 15:13
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek sikerült megbeszélni ezt a dolgot a bátyámmal és meg ígérte nekem hogy már nem fog többé fogdosni.
2012. márc. 21. 19:02
 32/35 anonim ***** válasza:
100%
Ennek örülök, de az öcskösökre is vigyázz. A gyerekek sokszor nem mernek szólni :(
2012. márc. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
45%
Nekem az öcsém volt ilyen, mindig lóbálta a tökeit, hogy szopjam le. Egyszer aztán megelégeltem és megtettem. nagyon durván, és amikor elélvezett direkt nagyon rászívtam. Utána soha többet nem akarta :-) Amúgy az íze ugyanolyan volt mint az enyémnek.
2012. ápr. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
90%
De ha meleg lennél akkor foglalkoznál szexuálisan a bátyáddal?:O
2012. júl. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Molesztált azóta kérdező ?
2021. dec. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!