Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az olyan srác aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az olyan srác aki állandóan lányok körében van ráadásul ebédlőben is a lányokkal ül az meleg? Két év alatt egyszer sem láttam haverokkal.

Figyelt kérdés

2012. febr. 22. 20:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Sanszos. Viszont nem biztos. Lehet pont az ellenkezője is: nőcsábász!
2012. febr. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Vannak lányok is, akik fiúkkal szeretnek barátkozni, ők sem lesznek ettől leszbik.
2012. febr. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%

Az attól függ...mert vannak a meleg kis szerencsétlenségek,akik ott ülnek a lányokkal mint egy tejbetök,és csajos témákról beszélgetnek, na azok lehet h melegek...


Meg vannak a nagydumás csajozós kaszanovák akik minden lánnyal kavarnak,és ez inspirálja őket,h minél több lánynak bókolhatnak:)


Szal sztem nem meleg...van egy csomó meleg akik fiúkkal lógnbak folyton, manapság ezt már lehetetlen ilyen dolgok alapján megállípítani.

2012. febr. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nos, az én (szűkebb) baráti körömben 4en vagyunk lányok, és egy fiú van. Nem egy esetlen kis barom, vagy meleg, de nem is nagydumás nőcsábász. Meg amúgy is van barátnője.
2012. febr. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
5%
biztos fodrásznak készül a fiú...vagy ő anyuci pici fia aki mindent megkap és még nem is ronda...
2012. febr. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ja és rajtunk kívül is inkább csak lány haverjai vannak.
2012. febr. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ahogy a többiek is leírták, ennyiből nem lehet megállapítani. Az mindenesetre érdekes, h csak lány barátai vannak, vagyis, én azt hiszem vannak témák, amiket igazán csak a saját nemünkkel tudunk megbeszélni. Am, miért érdekel, h milyen a srác?
2012. febr. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
én ismerek egy ilyen fiút, nekem is jo barátom és CSAK lánybarátai vannak, mindenki azt hiszi/hitte, hogy meleg, pedig nem az, komoly barátnője van :)
2012. febr. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
valoszinü!mint barátnök jol megértik egymást...szokott ugy állni,hogy a bokáját szorosan összerakja?szokott hirtelen fordulatot tenni?szokta kapargatni a füle tövét,vagy a haját?ezek is jelek! csok.
2012. febr. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nos ez egy érdekes kérdés.

Én általánosban pl folyton csak lányokkal lógtam, mert ők voltak szimpatikusak, a fiúk akkor még nem érdekeltek.

Ma már felnőttem, meleg vagyok, viszont 95%ban csak fiú barátaim vannak - akik egyébként nem melegek. :)

22/F

2012. febr. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!