Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Asszem nagy gáz van :- ( A...

Asszem nagy gáz van :- ( A bátyám rájött h biszex vok és egy sráccal vok együtt és eléggé kiakadt rám meg el akarja mondani a szüleimnek. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Pedig elég jóban voltunk bátyámmal legalább is én azt hittem eddig de most azt mondta h nagyon nagyot csalódott bennem mer nem mondtam el neki és h el fogja mondani a szüleimnek mert ez nem normális dolog :S Hiába győzködöm h ne totál ki van akadva rám. Azt mondja, undoritó vok :/ Most mit mondjak neki vagy mit tegyek? Engem a szüleim elpusztitanak ha megtudják nem tudhatják meg semmiképp! Segítsetek pls!!!

17/F


2010. máj. 5. 18:42
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
57%
vok??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
2010. máj. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
vagyok* :P
2010. máj. 5. 18:45
 3/38 A kérdező kommentje:
a vok=vagyok csak úgy szokták írni mert úgy rövidebb nem kell annyit gépelni
2010. máj. 5. 18:45
 4/38 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem hivd el valahova báttyád és egy fejszével öld meg aztán ásd el ;)
2010. máj. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
eszembe jutott már ez is de nem akarom bántani... ha nem muszály
2010. máj. 5. 18:46
 6/38 anonim ***** válasza:
85%

Két dolgot tehetsz hosszú távon:

1. Letagadod saját magad, igazodsz a szüleid által előírt normákhoz, és hagyod elúszni a boldogságod.

2. Vállalod azt, aki vagy, még akkor is, ha ezt nem mindenki érti meg, de a lelked nyugodt lehet, hogy nem hagytad magad befolyásolni.


Lehetsz önmagad, és lehetsz valaki más - el kell döntened, melyik éri meg neked jobban.

2010. máj. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
34%

tudom, mi helyett írják, mer...mert, asszem...azt hiszem, vok...vagyok...de ettől még hányok tőle



mellesleg a kérdésed vagy kamu, vagy egy gyáva féreg vagy, aki nem meri felvállalni a kapcsolatát

2010. máj. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%

nem tudsz mit csinálni sajnos. ez előbb utóbb amúgy is kiderülne, ha valóban ilyen hajlamaid vannak, és nem csak próbálkozol kíváncsiságból.

esetleg a szüleid megértőbbek, és tudnák hogy ez ellen nincs mit tenni. vagy kíváncsiságra fogják és azt mondják majd kinövöd.

ha nagyon nem tetszik nekik természetesen jobban jársz, ha titokban tartod, majd mikor már nagykorú leszel, és elmész a szülői háztól úgyis azt csinálsz amit akarsz. akkor már végképp nem szólhatnak bele.

és nem ez a lényeg egy emberben, hogy milyen szexuális hajlama van.

én sem szeretném, ha a gyerekem bejelentene egy ilyet, de azért elfogadnám.


fel a fejjel. :)

2010. máj. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
93%
tagadd le a szüleid előtt...kideriteni ugysem fogják..
2010. máj. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
57%
A vok nem az a kínai edény? :D
2010. máj. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!