Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megharagudott, mert áthívtam...

Megharagudott, mert áthívtam a páromat ebédre. Most mi legyen?

Figyelt kérdés

A párommal távkapcsolatban élünk, ezen a héten mindketten otthon voltunk, a párom hamarabb érkezett haza úgyhogy otthon volt csüt-pént-szomb-vas. Én szombaton jöttem haza. Ma áthívtam (pontosabban édesanyám) ebédre, mire a párom anyukája megsértődött, hogy akkor az ő ebédje ott marad. A pároméknál amúgy sem szokás a közös ebéd, mindenki akkor eszik, mikor éhes...

Nem akartam megbántani az édesanyját. én még itthon vagyok két napot, valószínűleg találkozom addig még az édesanyjával, tépelődjek ezen, vagy hagyjam, majd megbékül?


2012. márc. 18. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele,vannak az életben sokkal nagyobb problémák:)
2012. márc. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

ekkora hülyeséget egy tányér kaján...majd elfogy vacsorára.


Élhetnék nyugtatókon ha párom anyja megharagudna ahányszor párom épp itt éhezik meg,neki meg ott marad a friss kaja. Nem romlik meg,megeszi következő evésre...


Ne csinálj semmit,majd lenyugszik.Ne menj bele az "elveszed a kisfiamat" játékba

2012. márc. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
nem a te dolgod, a párod jött el otthonról,nem te rángattad bilincsben.Majd ő lerendezi az anyjával.
2012. márc. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

valahol mégis én vagyok a ludas, mert miattam jött a párom :D

Csak nem értem, miért van felfújva a dolog?!

Amúgy nem leszek ettől depressziós és tudom, hogy vannak ennél nehezebb dolgok az életben, de egyébként normálisan megvagyunk, elég sok éve, és nem értem, hogy lehet ilyen dolgokból problémát generálni...:-S

2012. márc. 18. 21:43
 5/6 anonim ***** válasza:

"valahol mégis én vagyok a ludas, mert miattam jött a párom :D"

Itt a probléma nem azzal, van hogy felelsz-e a történtekért, hanem hogy miért okoz bajt, hogy ez történt. Lehetne elemezgetni, mi játszódik a kvázi anyósod fejében ilyenkor, de tényleg nem a te dolgod. Csak akkor érdemes ezzel foglalkoznod, ha a párod nem tudja kezelni a helyzetet.

2012. márc. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
"Anyád főztjéből már nem is eszel?!?!" Nálunk konkrétan ez a mondat hangzott el, amikor a párom az itthoni vasárnapi ebéd után már nem akart/nem bírt az édesanyjánál is megebédelni délután. Házasok ugyan nem vagyunk, de együtt élünk és gyerek is van.
2012. márc. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!