Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A volt barátom felköszöntött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barátom felköszöntött facebook üzenőfalon. Én kedveltem, ezért a mostani barátom nagyon megharagudott rám és elküldött a pi. Ba. Szerintetek igaza van?

Figyelt kérdés
2012. febr. 17. 16:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem azonnal hagyd ott. ez egy gyökér
2012. febr. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem tehetsz róla,hogy írt neked az exed.

Elég gyerekes a felfogása.

2012. febr. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
az köszönt fel aki akar, mondd meg neki.
2012. febr. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
hagyjátok már azt a szart! hihetetlen..
2012. febr. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs. De amúgy én sem csipem ha felbukkan az ex.
2012. febr. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én féltékeny típus vagyok,de ezen nincs mit felháborodni...

Nem is értem ezt,ha titkaid lennének előtte az ex-eddel kapcsolatban,akkor azt nem a facebook üzenőfalán folytatnátok,publikusan.

2012. febr. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

KUV*RA SZÁNALMAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A pasid tuti, hogy egy kiba*ott páwa, gondolom érted ezzel mire gondolok. Egy tipikus gyökér nyavalygós divatbu*i.

Miazmár, hogy az exed ír facebook-on, vagyis felköszönt, te lájkolod, a barátod meg elküld a pic*aba????? Hagy ott a büdös fa*ba. Azt a rohadt, ez nagyon felhúzott, de az is, hogy te meg ilyen buta vagy, hogy még gondolkozol rajta, hogy igaza van-e. Azt a kis facebook bu*i rinyagépet a helyedbe beoltanám, és ott hagynám, mert ez anyira szánalmas, hogy. áááá

Inkább nem is mondok semmit, ez annyira nonszensz, hogy nem tudok rá a káromkodásokon kívül mit írni. De amit írtam, abba biztos vagyok, hogy egy ilyen gyerek.

2012. márc. 9. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ti amúgy mégis miről beszéltek emberek? Milyen titkokról? Ezt a szegény lányt egy internetes beszélgetőhonlapon (legalábbis én arra használom) felköszöntötte az exe, amit kedvelt, és ezértg a pasija ha jól értem kidobta, vagy elküldte a búbánatba. Milyen titkokról meg féltékenységről beszéltek? Ez most kb. olyan, mintha köszönne az exének egy hello-val az utcán, és ugyanezt csinálná a barátja. Hát azt hiszem, az is elég szánalmas lenne, de ez így meg...
2012. márc. 9. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nincs igaza. Ettől függetlenül egyre több hasonló történetet hallok, miszerint a FB-on történő dolgok nem tesznek jót a párkapcsolatoknak. Nyilván az adott kapcsolatban kell ilyenkor keresni a hibát, de ez akkor is elgondolkodtató. A fiatalok van, hogy hetente összekapnak FB-os dolgokon. A FB kötelező vagy mi? Aki fontos számunkra, azzal FB nélkül is tartjuk a kapcsolatot nem? Egy-két kattintással meg lehetne szabadulni a probléma forrásától, persze ha hajlandóak lennének rá. Sokszor az exek FB nélkül nem is akadnának a nyomunkra. FB nélkül valóban csak olyan emberek vennének részt az életünkbe akik igazán fontosak nekünk.
2012. márc. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!