Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm megharagudott rám,...

Barátnőm megharagudott rám, mert állítólag kibeszéltem a háta mögött. Napokig meg sem magyarázta, hogy mi baja van, SMS-eimre sem válaszolt. Ez normális?

Figyelt kérdés
Egyébként senkinek nem beszéltem róla,nem mondtam semmit,nincsenek is közös ismerőseink,akitől bármit is visszahallhatott volna.
2009. júl. 28. 11:41
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Szia. Hát valahonnét mégiscsak ezt gondolja. Beszéljetek, amíg ezt meg nem teszitek, addig csak sértődés lesz mindkét részről. Így látatlanban nem lehet tanácsot adni. Ha beszéltetek, leírod a konkrét esetet, akkor már igen, meg lehet mondani, ki hibázott. :)
2009. júl. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%

Normális vagy sem, van ilyen. (Így a "normális?" kérdés tulajdonképpen értelmetlen, csak egyfajta vádaskodás a részedről, ami nem vezet megoldáshoz.)


Együtt akarsz maradni vele? Ha igen, akkor megkeresed, tisztázzátok, hogy miért is másoknak hisz inkább és nem Neked? Mert ez a bizalom az alap a kapcsolatban. Ha nem megy, akkor Ti nem vagytok egymáshoz valók. (Vagy csak MÉG nem, mert éretlenek vagytok, ezt nem tudhatom, mert nem írtál kort. Bár, ha jobban belegondolok, nem is annyira korfüggő.) ;o)

2009. júl. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem valamilyen félreértés volt. Ha meg olyan, aki mindig attól retteg, hogy kibeszélik, megcsalják stb., ne maradj vele, mert akkor a féltékenység és a paranoia tönkre fogja tenni a kapcsolatotokat.
2009. júl. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
na szóval...ő a legjobb barátnőm,nem a csajom:) bocsi,én nem voltam egyértelmű! ma beszéltem vele,azt mondta,hogy hallott vissza másoktól dolgokat,miközben én tudom,hogy senkivel nem beszélgettem,róla meg pláne nem mondtam olyan dolgokat,ami miatt haragudnia kéne.én bizonyítgathatom,hogy nem mondtam semmit,ha ő nem hiszi el.egyébként meg azt mondta,hogy utánajár-e hogy igaz-e,és ha nem,akkor barátkozhatunk tovább
2009. júl. 28. 13:59
 5/9 A kérdező kommentje:
hát..ez kiverte a biztosítékot..míg én csak adtam neki(nem csak pénzt és pénzbeli dolgokat)addig Ő ezt adja cserébe.és nyugodt a lelkiismeretem,nem beszéltemki...ezek után hogy barátkozhatnék vele?
2009. júl. 28. 14:04
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben járok egy baráttal, mint te. egyszer csak elkezdett velem bunkóskodni, nem szólt hozzám. aztán persze kérdezgettem, hogy mi a baja. aztán a végén már szinte ordítottam, hogy nyögje ki, mi a baja velem. hát állítólag én is kibeszéltem, pedig természetesen nem. őt nem lhtett meggyőzni, hogy ez nem igaz, valószínűleg arról van szó, hogy valami "jóakaróm" megkeverte a szart köztünk. lehet, hogy nálatok is erről van szó, az ember tényleg soha nem tudhatja, ki vágja bele a hátába a kést! a másik, ami eszembe jutott, hogy lehet, hogy rámunt, és ezzel az ürüggyel akart lerázni. fene se érti, de már nem harcolok, az ilyen nem barát.. de te még próbálkozz, érvelj azzal, hogy jogod van tudni, mi ez az egész, ha valaha egy kicsit is számítottál neki.
2009. júl. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hát..ha igazán ismerne,és a barátom lett volna,el sem hiszi,hogy bármi roszat mondtam volna róla..egyébként pedig nem is mondhattam volna rossz dolgokat...eddig de úgy látszik,hogy akkor mégsem volt igaz barát...és ég én érzem magam rosszul...
2009. júl. 28. 21:38
 8/9 anonim ***** válasza:
megkérdezhetem hány éves vagy?mikor kiírtad a kérédst azt hitem,hogy 12 éves,de mikor irtad hogy pénzt attál neki ?Hát
2009. júl. 31. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
persze..én 25,ő 32..ezért is tartom viccesnek ezt a dolgot...mindegy,már túl vagyok rajta,az ilyen nem barát,aki egy vadidegennek mindent elhisz,nekem meg azt sem,amit mondok,ami mellesleg még igaz is!
2009. júl. 31. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!