Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Megharagudott rám a barátnőm,...

Megharagudott rám a barátnőm, és egy másik lánnyal kibeszélt engem. Én pedig meghallottam, ahogy kibeszélnek, nagyon bánt a dolog, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem csináltam meg neki valamit időben, és ő megharagudott. De nekem nem is mondott semmit, csak láttam rajta, hogy csalódott. Mondtam, hogy sajnos nem tudtam befejezni a dolgot. Erre aztán hallom, hogy a másik lánynak mondja, hogy milyen megbízhatatlan vagyok, hogy nem lehet rám számítani meg hogy múltkor is elkéstem a megbeszélt találkáról. Azt is elmagyaráztam neki akkor, hogy az miért volt, nem tudtam időben odaérni de nem hisz nekem. Mit tegyek, szeretem a barátnőmet, de nem ettszik, ahogy beszél rólam, miért nem velem beszéli meg ha baja van?
2012. febr. 26. 12:25
 1/3 anonim ***** válasza:
63%
És te miért nem vele beszéled meg, ha baj van?
2012. febr. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mond el neki, hogy hallottad, hogy kibeszélt téged a hátad mögött, mond el azt, amit most nekünk leírtál, hogy rosszul esett és te szereted, ha ezek után is így viselkedik, akkor szard le, mert csak érdek barátnő.
2012. febr. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
szerintem ne foglalkozz vele 2 héten át meg teszel mindent ídőbe oda érsz meg csinálod a szarát és el felejti
2012. febr. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!