Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos anyósom kérése?

Jogos anyósom kérése?

Figyelt kérdés

Rádumált, hogy egy hétvégére (pénteken viszi, vasárnap hozza délelőtt) elviszi a kislányunkat.

Erre ma délelőtt felhív, hogy ha lejött, adjak neki ötezer forintot, hogy ezt-azt tudjon a gyereknek venni.

Hát csak néztem egy nagyot, megkérdeztem ezt mire fel gondolja: "Hát te is napi ötért vigyázol két gyerekre!"

Még azt megérteném hogy az utazását álljam, szívesen tenném, de az hogy ő el akarja vinni a gyereket és még ezért fizessek, már nem veszi a be a gyomrom. Megkaptam, hogy smucig vagyok, rámcsukta a telefont.


2012. márc. 19. 15:07
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Ja, a kislányunk másfél éves.
2012. márc. 19. 15:08
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Ezek után nem akarnám, hogy elvigye a lányomat egy hétvégére...
2012. márc. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
96%
Mond meg neki, hogy köhög a kislány, és betegen nem szívesen adnád oda. Így nem tarthat smucignak, és neked is megmarad a pénzed.
2012. márc. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Én ezek után nem is engedném, hogy elvigye!!! Vegyen ezt-azt? Az mit takar? Ha ő akarja elvinni, állja ő a ktg-eket! Ez így lenne a normális!
2012. márc. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
hát nem, mi az hogy úgymond pénzért viszi el??? Az unokáját ne így vigye és nem hinném, hogy egy másfél éves babóra 5000-ret kéne költeni másfél napra.
2012. márc. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
mondd neki, hogy ha bébiszitterre lesz szükséged, majd szólsz - de ha csak szeretné látni az unokáját azért nem jár fizetség. - nem kellenek ide körmondatok - mondd ahogy van és kész
2012. márc. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Valójában arra lennék kíváncsi, hogy ti láttok ebben logikát?

Ő szól, hogy vinné a gyereket. Fél éve rágja a fülem. Rábólintok, erre fizetséget vár.

Amúgy van bébiszitterem, a keresztanyukától (húgom) gyerekfelvigyázásos kuponokat kaptam ajándékba! Szóval itt a környéken van olyan, aki szívesen bevállalná ingyen.

2012. márc. 19. 15:21
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem adnák neki pénzt. Sott, még a gyereket is korainak találom, hogy elvigyék tolem. Van egy 14 hos lányom, de én nem engedném el egy hétvégére. Még kicsi ahoz.
2012. márc. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy jogos.


Másfél éves elsőre amugysem hagynám ottalvósra nála

2012. márc. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Logikát? Nem. Nagy adag pofátlanságot? Azt bőven. Ez durva, nem is hallottam még ilyet...
2012. márc. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!