Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem változtatok nem lesz...

Ha nem változtatok nem lesz párom/családom?

Figyelt kérdés
23 éves leszek. Komolyabb kapcsolatom nem volt, barátom is csak egy. Zárkózott vagyok, nehezen ismerkedem, de nem is nagyon járok el sehova, önbizalmam sincs. A családom már úgy tervezi az életem, hogy "Ha egyedül fogsz maradni akkor majd meg kell tanulnod ezt és ezt" vagy "Ha nem lesz melletted majd férfi akkor így és így kell majd csinálnod" de ezek ilyen távoli jövőbeli dolgok, 10-20 év. Ha nem változom meg tényleg nem lesz senkim?
2012. márc. 19. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Úristen, 23 éves vagy... még szinte gyerek. Nem maradtál le semmiről és előtted az egész élet. Ne hagyd, hogy a rokonok teleduruzsolják a füledet, a már vénlány vagy dumával! Szerinted annak jobb a helyzete, aki 21-22 évesen férjhez megy, hogy azután 30 éves korára 2-3 gyereke elvált anyuka legyen. Én is olyan voltam a te korodba, mint te. Most már a bölcs vénségemre ( 32 :D )nem bántam meg, hogy nem kapkodtam. Az egyetem után bekerültem egy olyan munkahelyre, ahol kinyílt a világ. Határozottabb és nyitottabb is lettem emiatt. És tényleg iszonyú vénen, tavaly megtaláltam azt a pasit, aki mellett jó ébredni :).
2012. márc. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem maradj önmagad, egy kapcsolatban sem szerencsés, ha szerepet játszol, és előbb-utóbb kiderülne, hogy valójában nem téged ismert meg a párod. A családod miatt részvétem, de ne engedj a nyomásnak, egyszerűen ignoráld a zavaró megjegyzéseket.
2012. márc. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kb. 2 éve ugyanebben a cipőben jártam, ugyanennyi idősen majdnem. Kövéren, begubózón éltem tele komplexusokkal, még a legkevésbé helyes kollégámnak sem tetszettem, hiába jöttünk ki jól... Aztán váratlanul megismertem a párom, aki hozzám mérten irtó jó pasi, csak épp visszahúzódó, így még megúsztam, hogy elhappolják előlem. :)

Nem kell eltemetned magad, ha nem vagy társasági típus, nem is lenne jó, ha társaságban ismernéd meg a párod, hisz nem lenne a megszokott közeg. Nem illenétek egymáshoz. Az otthonülők sokszor a neten ismerkednek, ne add fel, én is ott találtam párt. :)

Vagy ha személyes ismerkedés híve vagy, akkor járj olyan szolidabb helyekre, ami még megfelel neked.

2012. márc. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%

Ugyanez vagyok csak fiúban, még a kor is stimmel.

Ha nem fogunk megváltozni, akkor bizony nem lesz senkink...

2012. márc. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem veled van a baj, hanem a családoddal. ne aggódj :)
2012. márc. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Eleve gonoszak a szüleid, hogy azzal jönnek, hogy egyedül leszel.Nem szép dolog tőlük, hogy egyáltalán ilyet mernek feltételezni!

Próbálj meg tőlük függetlenedni és önállósodni és hidd el jóra fordul az életed minden téren!

2012. márc. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!