Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a húgommal?

Mit csináljak a húgommal?

Figyelt kérdés

Nemrég iskolát váltott, nagy nehezen a szüleink beleegyeztek, hogy a gimit otthagyja és egy szakközépbe menjen át, aminek a szakmunkása miatt nem túl jó híre van. Belementek, mert erősködött, hogy ki van utálva a gimiben, idegesen járt haza. Most meg alig pár hét után itt is kiutálták. Meglehetősen elmebajosan viselkedett. A fiúja, aki az osztálytársa lett az új suliban (már régebbről is ismerte), kidobta valami buta vita miatt ma a suliban, ő meg egy törött üvegdarabbal szurkálta a kezét az osztálytársai előtt - elmondása szerint idegességében. Lényeg, hogy most zaklatják facebookon és azt mondják neki, ki van utálva, jobban teszi, ha elvágja a nyakát is... :S

Én távol lakom tőle, telefonon próbáltam vigasztalni, majd békén hagyják, lesz érdekesebb dolog is, akkor azon csámcsognak. De egyre csak azzal jön, hogy nem mer suliba menni... 15 éves.


2012. márc. 20. 16:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Várja ki az év végét és menjen át máshová és igyekezzen hogy ne utálják ki. És persze egy jobb helyre, aminek nincs rossz híre..már kevesebb mint 3 hónap van a nyári szünetig, de közben még lesz egy tavaszi szünet és egy rakás hétvége és lesz hosszú hétvége is.
2012. márc. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Beszéltem anyámmal is. Az a helyzet, hogy ez a két suli van közel. A többi helyre nehézkesen tudna bejárni. Meg nem is hinném, hogy belemennének egy újabb iskolacserébe a szüleink.

Tisztában vagyok vele, hogy ez már nem véletlen, eleve a gimiben sem teljesen ok nélkül utálták ki.

2012. márc. 20. 17:18
 3/16 anonim ***** válasza:
Milyen a húgod? Írhatnál pár tulajdonságot
2012. márc. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Akaratos, hisztis. Harmadik gyerek a családban, és nagy a korkülönbség. Minden mindig meg volt neki engedve azon a címen, hogy még kicsi. Tudtam, hogy jó vége nem lesz ennek. Már kiskorában is állandóan összeveszett a gyerekekkel, mert nem bírta elviselni, ha nem úgy történt valami, ahogy ő akarta.
2012. márc. 20. 17:44
 5/16 anonim ***** válasza:
Értem. És ha valami csapatsportot csinálna? Hátha megtanulna együttműködni másokkal és veszíteni is.
2012. márc. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Eddig nem igen űzött semmilyen sportot, nem tudom, ott abban az iskolában milyen lehetőségei volnának. Szerintem leginkább semmilyenek, mind a két középiskola egy lepukkant sz*r, hogy úgy mondjam. :S 0 támogatás, örülnek, hogy fenntartják az iskolákat szerintem. Ami kicsit vicces, mert a város kosárcsapata elég ismert országos szinten.
2012. márc. 20. 18:10
 7/16 anonim ***** válasza:
És iskolán kívül?
2012. márc. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom pontosan. De ajánlani fogom neki.
2012. márc. 20. 19:48
 9/16 anonim ***** válasza:
A viselkedése alapján nagyobb gondjai is lehetnek a társasági életénél.
2012. márc. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet h nem az iskolákkal van a gond...
2012. márc. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!