Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Hogy B. osztályos...

Mit tegyek? Hogy B. osztályos legyek?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok és a vörösmarty általános iskolába járok és 6.-os vagyok na szóval! 5. osztályban utáltam az eggyik tanárom de anya beszélt vele és azóta nagyon kedves és imádjuk egymást bármit megtennék érte szinte már családtag majdnem mindig megpuszil meg ilyenek és szeretnék átkerülni az ő osztályába mert én 6.a osztályos vagyok ő meg a 6.b osztályosoknak az ofő-je és nagyon szeretném ha nekem is ő lenne az ozstályfőnököm és bármit megtennék érte de az igazgató nem engedi hogy átmenjek és amikor megkérdeztem mért azt mondta hogy nem akar átvenni a kedvenc tanárom és megkérdeztem másnap a kedvenc tanárom és ő azt mondta hogy nagyon de nagyon szeret és ne higgyek az igazgatónak és mit tegyek hogy B. osztályos legyek?? Jah és hozzá teszem hogy nem vagyok a legjobb az iskolában ezért már volt kint nálunk a családsegítő is és azt mondta hogy gyönyörű a lakásunk... Ez vagy 2 hete volt és azóta nagyon jó vagyok már az igazgató helyettes is megdicsért hogy jó vagyok de mit kellene tennem annak az érdekében hogy B. osztályos legyek?? Amúgy Debrecenben élek
2012. febr. 18. 12:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az igazgatónál kell kérvényezni a szüleidnek, de nyomós indok nélkül nem hiszem hogy menni fog.

Amit írtál nagyon szép meg minden, de nem nyomós ok, sőt pont ellenkezőleg ha tényleg ilyen a kapcsolat akkor már etika szempontból a kivételezést elkerülendően nem fognak átrakni.

2012. febr. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Ismered a vesszőt?
2012. febr. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De pl milyen nyomos ok legyen az??
2012. febr. 18. 13:03
 4/7 A kérdező kommentje:
bocsi 2. válaszoló siettem
2012. febr. 18. 13:04
 5/7 A kérdező kommentje:
amúgy 2. válaszoló pls ne a hibát keresd hanem segíts ha tudsz
2012. febr. 18. 13:04
 6/7 anonim ***** válasza:

Nyomós ok olyasmi ami a tanulmányaidat befolyásolja, pl egy osztálytársaddal annyi gondod van hogy nem tudsz tőle a tanulásra figyelni, verekedések stb miatt. Viszont ezt csak akkor fogadják el ha már korábban is volt ilyen gond és nem sikerült pontot tenni a végére. Ilyen esetben engedélyezik.

De egy próbát megér az is hogy szüleid megkérik az igazgatót, ha szerencséd van megengedi, nem egyformák ők sem.

2012. febr. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
jahh csak mondom 1. osztálytól kezdve megvertem majdnem az összes Á. osztályos gyereket és van egy csomó olyan osztálytársam akitől nem tudok figyelni
2012. febr. 18. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!