Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elegem van abból hogy mindig...

Elegem van abból hogy mindig én vagyok az utánzós majom! Hogyan szabaduljak ettől a címtől?

Figyelt kérdés

Van egy 2 évvel idősebb nővérem,és neki van egy baráti köre. Folyton azt hallom tőlük vissza hogy milyen nyomorék vagyok mert mindig utánzóm a tesómat. A tesóm is állandóan ezzel szekál h miért kell nekem őt utánoznom. Holott nem én utánzóm őt hanem ő engem!

PL: Én majdnem egy évvel ezelőtt befestettem a hajam sötét szőkére,mert barna akartam lenni,csak fokozatosan akartam egyre sötétebb lenni. Ezt tudta tesóm is, 2 hét múlva ő már sötét barna hajjal pompázott. Én ahogy festettem egyre sötétebbre a hajam,kaptam az ívet mindenkitől h milyen nyomi vagyok mert a nővéremet mindenben másolom. Most nemrég visszafestettem szőkére,de mivel nagyon sötét volt a hajam nem lett egyből szép szőke. A tesómnak ez a művelet egy hónapon belül meghozta az eredményt. Nyilván neki több pénze van fodrászhoz járni mint nekem. Ezért neki minden amit én szeretnék előbb megvalósul. De persze most is én vagyok az utánzós majom.

Vagy a múlt heti dolog. Vettem 7 végére egy felsőt,mutattam itthon anyukámnak hogy milyen jó és milyen olcsó volt. 2 nap múlva tesómnak ugyanolyan volt csak más színben. Mikor hétvégén felvettem buliba,tesóm ismerősei elkezdtek egyből osztani h már megint utánzóm tesómat,mert tesómon is ilyen ruha volt tegnap csak más színben,én meg egyből futottam egy ugyanolyat venni.


és hiába nem kötöm tesóm orrára a változást,mint pl h szőke leszek újból mikor hazajöttem fodrásztól látta a hajam,és gondolom rájött magától. Meg pl a ruhát is csak anyunak mutattam nem is láttam h figyeli tesóm.


De ez csak 2 pl volt a sok közül, de most már nagyon unom h mindig én vagyok az utánzós.


2012. márc. 20. 17:58
 1/10 A kérdező kommentje:
én 19 vagyok tesóm pedig 21
2012. márc. 20. 17:58
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz a tesód baráti körével: menj olyan helyre, ahol a te barátaid vannak.
2012. márc. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
am elég gáz h a tesód hagyja h így beszéljenek rólad a barátai h nyomorék vagy meg stb
2012. márc. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Kis városban lakok,ha nem akarok a tesóm barátai körével találkozni akkor ki se kell mozdulnom a lakásból.

Szóval nincs olyan hogy véletlenül ne fussak velük össze. És ha találkozok velük,már osztanak is.

Hiába védem magam h nekem volt előbb,én találtam ki előbb,stb... azt hiszik hazudok.

Tesóm meg hagyja... néha olyan mintha saját magának is bebeszélni hogy én utánozom őt. Pl a hajfestéses esetnél is.

2012. márc. 20. 18:17
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
Ha utánoznád, se lenne baj. A tesód ennek még örülhetne is,mert ha utánoznak, az azt jelenti, valamit jól csinálsz. Amúgy ha beszólnak nyugodtan mondd meg, h szó sincs utánzásról és különben is, nekik ez miért fáj?
2012. márc. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
Add elő a tesódnak, hogy jövő héttől melírokat rakatsz a hajadba. Ha ő csinálja meg, akkor sem hasonlítotok, ha te, akkor se. Ennyi.
2012. márc. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
69%
Mit mondjak...amiket írtál az tesódról az aztán egyenesen ronda dolog. Mi az hogy leutánoz téged, utána meg megvádol, hogy te tetted, sőtt még a barátaival sem tesz semmit. Abszolút nem szimpi (első tanulság: te ne légy ilyen). Beszéj a testvéreddel, mond el ezeket az eseteket, és ha nem látja be vagy hazudós vagy nem komplett. Ha ő ezt belátta, akkor mond meg neki, hogy szóljon rá a barátaira, hogy szálljanak le rólad. Vagy ha ez sem jön be, akkor mond azt, hogy pl befested a hajad vörösre. (de úgy, hogy tudod neki nem áll jól amit mondasz)Akkor meglátod újra utánoz-e, s ha igen, hát pórul járt, s ezt az orra alá dörgölheted. Tudom, hogy kicsit gonoszan hangzik, de mindenki a maga kárán tanul. Lehet, hogy ezután majd leszáll rólad.
2012. márc. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
23%
Sztem meg az a gáz, hogy 19-21 évesen ilyen agyi szinten vannak (kb mintha egy 13 éves írna :-S )
2012. márc. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
39%
egyetértek az utolsóval. azt hittem, kb 13-15 évesek lehettek.
2012. márc. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
65%

a nővére van ilyen szinten, nem ő...


szerintem ez a vörösre festős, ez jó ötlet :)

2012. márc. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!