Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor mond ilyet egy férfi...

Mikor mond ilyet egy férfi egy nőnek?

Figyelt kérdés
Kimondja azt egy férfi nyíltan, hogy nem foglalkoztatom, mint nő (holott egyáltalán nem céloztam arra, hogy engem ő férfiként érdekelne), vagy ez a nyílt tagadás inkább pont az ellenkezőjét sejteti? Védekezés lenne, hogy inkább ne is próbálkozzunk, mert elcsábulna? Egyébként érezhető a vonzalom, láthatóan zavarban van és ha megfelejtkezik magáról, akkor már már közvetlen is tud lenni... de mégis olyan erőltetetten akar ellenállni a semminek, hogy az már gyanús. Pedig egyáltalán nem is közeledtem felé, még szerintem félreérthető sem voltam, mondhatnám, hogy inkább barátként töltöttük együtt azt a pár napot, amíg együtt dolgoztunk. Csak elgondolkoztam rajta, hogy mire ez a nagy távolságtartás, holott én nem is mutattam ki, hogy esetleg vonzódnék hozzá. Mindkettőnknek van családja.
2012. márc. 21. 07:39
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Ha családotok van,ne zavarjatok be egymás életébe.
2012. márc. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%

"Mindkettőnknek van családja."


Pont ezért a távolságtartás.

Te meg mi a fenének akarsz foglalkozni más férfi lelki életével, ha családod van? Foglalkozz inkább a pároddal, ne generálj felesleges problémát.

2012. márc. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"Mindkettőnknek van családja." Akkor mit vársz, hogy falhoz nyomjon, félrehúzza a bugyid és megdugjon titokban? Erre vágysz, vagy mire?


Szerintem nem érdekled mint nő. Ennyire egyszerű a képlet.

2012. márc. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdésem. Ha már vettétek a fáradtságot és válaszoltatok a kérdésemre, akkor az utolsó mondatnál kicsit több is megragadhatott volna belőle, mert azt is leírtam, hogy én semmiféle jelzéssel nem éltem felé azt illetően, hogy vonzana vagy sem. Sőt! Nem állítottam, hogy érdekel ő, mint férfi. Viszont az érdekelne, hogy akkor mindezek ellenére ő miért hangsúlyozza ki, és közben meg sokszor mást sugall a viselkedése. Ez a kettősség foglalkoztat, nem a férfi. Köszönöm a válaszokat, de nem elítélést akarok olyan miatt, amit meg sem tettem és nem is kívánok megtenni.
2012. márc. 21. 07:56
 5/7 A kérdező kommentje:
Oké, mire gondoltatok volna, ha az utolsó mondat nincs ott? Próbáljatok elvonatkoztatni.
2012. márc. 21. 07:58
 6/7 anonim ***** válasza:

"Nem állítottam, hogy érdekel ő, mint férfi. Viszont az érdekelne, hogy akkor mindezek ellenére ő miért hangsúlyozza ki, és közben meg sokszor mást sugall a viselkedése."


Szerintem meg éppen azt érzi, hogy te érdeklödsz utána és nem kollegaként hanem férfiként. Valószinüleg van valami a viselkedésedben, ami neki erre utal. Tehát vagy TE viselkedsz félreérthetöen, mégha nem tudatosan is, vagy csak ö érzi igy.

A megoldás, hogy minél kevesebbet keresd a társaságát, csak akkor beszélj vele, ha feltétlen a munka miatt szükséges.

2012. márc. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

6. válaszolónak köszönöm az építő jellegű választ!

Igen, bennem is felmerült, hogy ez lehet a gond, de tényleg annyira vigyázok, hogy ne legyek félreérthető, lehet hogy nagy igyekezetemben mégis az vagyok. Sajnos eddigi tapasztalataim során főleg ezzel a hozzáállással találkoztam, hogy ha férfiakkal dolgozom együtt, akkor már egy kis kedvességet vagy barátibb hangvételt is rögtön közeledésnek vesznek. Persze nem vadidegenként vagyok kedves vele, már közel hét éve dolgozunk együtt pár havonta.

2012. márc. 21. 08:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!