Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tehet ilyet egy általam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tehet ilyet egy általam hitt érett férfi?

Figyelt kérdés
A lényeg hogy udvarolt nekem egy férfi nagyon jól kijöttünk,tegnapelött egy rendezvényen mindketten ott voltunk,és mást nőt szedett fel és előttem ölelgette,meg hasonlók úgy hogy tudja hogy nagyon kedvelem.Tudom hogy többet nem kell foglalkoznom vele,de semmit tisztelet és gerincesség nincs már a férfiakban(tisztelet a kivételnek)?
2011. dec. 26. 16:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Azért ne vonj le téves következtetést, hogy akkor minden férfi ilyen. Ez a példány ritka bunkó, tahó volt, tényleg nem kell rá időt pazarolni, remélhetőleg egyszer vele is ezt csinálják. Vannak még normális férfiak, pl. az én férjem nem tudna ilyet megcsinálni.
2011. dec. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
34%
Mondta neked valaha , hogy szeret vagy bármit akar tőled? Együtt voltatok? Terveztetek együtt valamit?
2011. dec. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
3%
Legalább nem unalmas...
2011. dec. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
5%
Udvarolt,és te?legalább remény adtál?Vagy elutasító voltál,kéretted magad?nemet mondtál minden kérésnek?
2011. dec. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
5%
Látott egy pirosabb, mosolygósabb almát és azt kivánta meg. Még idejében tette. Túl nagy sebet talán nem ütött rajtad.
2011. dec. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
3%
és te mit csináltál? egyik napról a másikra nem fordul ekkorát a helyzet, ok nélkül!
2011. dec. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A kérdés egyik része, hogy ami veled történt valóban kellemetlen lehetett. Ilyesmi előfordul az ember életében (fordított nemű szereposztással is - ha esetleg ez meglepő lenne neked), és mindez azért történik, hogy később jobban értékeld, ha lesz egy igazi társad. Ha együttérzésre van szükséged, természetesen megkapod a barátaidtól meg vadidegenektől is. Tényleg rossz érzés


Azt meg nem hiszem el, hogy komolyan kérdezed, miért tette. Valószínűleg az eddigi válaszolók által említett okok játszottak közre benne. Nem ismerlek, sokminden történhetett, de igazából alighanem tökmindegy.


Ha meg általánosítasz, az nem veszi ki jól magát. Nem a férfiakban, hnem abban a bizonyos férfiban. Nem tisztelet nincs benne, hanem a akkor és ott tiszteletlen volt a te irányodban. Másokkla is előfordul az ilyesmi? Igen. Így természetes, és csak ritka kivételek vannak? Nem. Csak a férfiakra jellemző? Nem.

2011. dec. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Most miért pontoztatok le? Feltettem pár kérdést, hogy világosabban láthassam a helyzetet és megfelelő választ adhassak. Nem akartam úgy okoskodni, hogy nem biztos a háttér.
2011. dec. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
gerincesség nincs már a férfiakban(És a nőkben?
2011. dec. 27. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!