Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha egy férfi női hormonokat...

Ha egy férfi női hormonokat szed akkor a nemiszerv és a hang is megváltozik? És hogy lehet ilyet beszerzni?

Figyelt kérdés
FÉLEK A MŰTÉTTŐL. Ja , és kb mennyibe kerül? lécci ne linfelj átalakulásos videókat ami olyan előtte-utána megy hogy 1 év alatt mi volt mert eddig semmi sem voltami hasznos lett volna
2012. febr. 16. 02:29
 1/2 anonim válasza:
Tudtommal ezeken pont nem változtat a hormon. Ha ilyesmire készülsz mindenképp orvoshoz menj elöször.
2012. febr. 16. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 mus musculus ***** válasza:

Ezt mégis hogy gondoltad? Majd vagina nő a péniszed helyére és petefészkek fejlődnek a heréidből, vagy mi? Bocs, de ez ostobaság. A nemi szerv kromoszómakérdés, nem hormon. A hang deformálódásában már több lehet a ráció, de nem mondok biztosra semmit a kapcsán, nehogy hülyeség legyen.

Mindenesetre a nemátalakító műtéten mindenképp át kell esned ahhoz, hogy nőnek minősítsenek. Ha netán erre adnád a fejed, hormonokat szedet majd veled a doki életed végéig. Nem hinném, hogy önmagukban túl sokat elkérnek értük, viszont maga a beavatkozás tudtommal többmillás mulatság lenne. Nem árt alaposan megfontolni a belebonyolódás előtt, azt javaslom, gondolj át mindent, zongorázd végig az ilyesfajta érzéseid lehetséges forrásait. Kiskamaszként az én fejemet is hasonló gondolatok hasogatták, de aztán rá kellett döbbennem, hogy csak a társadalom szemében megélt kudarcom juttatott engem a mélypontig, az, hogy képtelen voltam megfelelni az általános elvárásoknak, de ez még nem jelenti kapásból, hogy abnormális vagyok. Dönts helyesen - amennyiben ez a változást jelenti nálad, sok sikert a lóvé összekaparásához.

2012. márc. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!