Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt a barátnőtöket hányszor...

Azt a barátnőtöket hányszor hívjátok fel egy héten akivel nem egy suliba jártok?

Figyelt kérdés
Én a barátnőmet csak hétvégén hívhatom (ő mondta) pedig jó lenne ha hétköznap is felhívhatnám. De lehet csak én vagyok ilyen, hogy gyakrabban szeretnék beszélni vele. 19/L
2012. márc. 21. 16:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi 2-3 naponta beszéltünk. Attól függ mennyire értünk rá.
2012. márc. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, találkozni milyen gyakran szoktatok, mi nem is egy városban lakunk a legjobb barátnőmmel és élőben csak kb. havonta tudjuk látni egymást, lehet, hogy ezért beszélünk gyakrabban, mint ti. Viszont nem telefonálunk, inkább msnezünk, az ingyen van :) Csórók vagyunk, ez van XD Általában minden este váltunk pár szót, kinek milyen napja volt, suli, pasiügyek, stb., de van, hogy pár napig nem sikerül elcsípni egymást, főleg hétvégente, mert mi olyankor a családdal utazunk vagy rokonok jönnek látogatóba. Nekem azzal van a bajom, hogy amikor nem tudunk épp beszélni, akkor lenne pont a legtöbb mondandóm és megőrülök, hogy nem tudom neki rögtön elmondani :)
2012. márc. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
nem hívhatod?:o ezt ő mondta? mi az, nem szeret veled beszélni, vagy mi?:oooo
2012. márc. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!