Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ebben a helyzetben?

Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy a párommal lassan 4 éve vagyunk együtt, de most a mindennapjaink teljesen átlagosak, tehát nem megyünk el sehova bulizni, ő is dolgozik, én is dolgozom, nem is tudunk mindig találkozni, mert másik városban élünk egymástol..Ha bármit mondok mindenbe beleköt, az soha nem jo amit én csinálok..Szakitani nem akarok, meg szerintem ő sem, bár ezt mondja..Mit tegyek hogy visszajöjjön az ami az elején volt? És hogy adjon az én véleménymre is?

2012. márc. 22. 10:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Tisztelet nélkül miért akarsz vele lenni?:o
2012. márc. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egész napokat szinte dolgozk, semmire sincs időm, ugy érzem, hogy senki sem szeret, ha még őt is elvesziteném mi lenne velem..? Ki vagyok bukva, talán még mindig szeretem, egyszer szakitottunk már és ő jött kibékülni, de nagyon borzaszto volt nélküle az a kis idő is..Hogy érjem el azt, hogy adjon a véleményemre, meghallgasson?
2012. márc. 22. 11:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Amikor szerelmes az ember, mindent másképp lát. Próbáld meg kívülálló szemével nézni az egészet.
2012. márc. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tedd fel a kérdést magadban, és válaszolj rá: boldog vagy vele?

Ha igen, maradj vele, fogadd el ezt a helyzetet, alkalmazkodj, s gondolkodj úgy, hogy így szeretnéd élni a jövőben az életed.

Ha nem, szakítsd meg a kapcsolatot, s keress másik párt magadnak, add meg az esélyt arra, hogy boldog légy.


Te életed, te irányítod.

2012. márc. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg mi baja, hogy kötözködik.

Lehet, szimplán fáradt. Az természetes, hogy egy idő után elkezd kihűlni a kapcsolat, ha nem szántok egymásra időt. Kell a kimozdulás, közös élmények, ne csak mindig a munka legyen, az a kapcsolat halála.

2012. márc. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Bence_ ***** válasza:

Boldogság nem egy konstans dolog/állapot.

Amikor megismerkedtetek akkor jó volt?

Gondolom igen.

Az szokott történni, hogy szépen el laposodik a kapcsolat.

Ha figyeltek egymásra, akkor újra vissza lehet hozni a boldogságot.

2012. márc. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!