Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ebben a helyzetben?...

Mit tegyek ebben a helyzetben? Mi lenne a helyes?

Figyelt kérdés

Kb 2 hónapja 2 osztálytársam (barátnőim) 'összevesztek'. Az X megunta Y-t, mert X szerint Y egy r_banc, stb. Y nem értette, hogy 3 év után mi történt vele, miért nem szól hozzá, már sírt is X miatt. X nem mondott semmit Y-nak, csak egyik napról a másikra nem szólt hozzá, pedig padtársak (előttem ülnek mind a ketten).

Mind a kettőjüket szeretem, és nem foglalok egyik mellett sem, mert fontosak. Gyakran van, hogy X a kolis társaival van szünetekben, és hív magával. Ilyenkor nem tudok Y-ékkal lenni (Y+ padtársam és a mögöttem ülő 2 csaj. Ők a barátaim az osztályban). Mondtam Y-éknak, hogy ne haragudjanak, ha 'elhanyagolom' őket X miatt.

Y már mondta, hogy had üljön a padtársam mellé, hogy X-szel üljek. De ragaszkodom a padtársamhoz, mert mögöttem ül a 'fő' barátnőm, és nem akarok elülni.

Félek, hogy idők kérdése és X miatt kikerülök ebből a társaságból.


18l


2012. márc. 13. 15:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Túl van bonyolítva ez a dolog, de komolyan. 1. ha kedves X és Y összeveszett, ez van, igazából nem a te dolgod. 2. nem miattad vesztek össze és nem is várhatják el hogy válassz közülük, de ha épp X-el akarsz lenni szünetben akkor maradj vele, ha pedig Y-al akkor meg vele. Mindig azzal legyél akivel épp akarsz, és jól érzed magad. Ezért senki sem okolhat majd téged.
2012. márc. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!