Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról a...

Mi a véleményetek arról a helyzetről, hogy egy férj veri a feleségét, az anyja meg őt pártolja és bátorítja ebben?

Figyelt kérdés
2012. márc. 22. 14:28
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
Undorító. Erre mi mást mondhatnék??
2012. márc. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Az. De mint félig-meddig kívülálló, mit tehetnék? A másik meny vagyok, nálunk ilyesmi nincs, viszont undorodom anyóstól és sógortól... szeretnék a sógornőmnek segíteni, de nem tudom, hogyan.
2012. márc. 22. 14:30
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
Kinek az anyja? A feleség helyében válnék.
2012. márc. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
92%
Jó primitív nép lehetnek.
2012. márc. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%

Ajánld fel sógornődnek, hogy egy időre hozzátok eljöhet, míg talpra nem áll. Gyerek van?

Amúgy látlelet, feljelentés mindkettő ellen.

Bántalmazás és bántalmazásra való felbujtás vádjában

2012. márc. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
A férj anyja. Aki nekem is anyósom. Velem nem ilyen a kapcsolata, nekem van bajom vele ezek után.
2012. márc. 22. 14:31
 7/37 A kérdező kommentje:

Gyerek van, sokszor előtte emel kezet az anyára. Látlelet is van, nem egy. Pár feljelentés is és rendőrségi jegyzőkönyv.

Én is a válást ajánlgatom, de fél a jövőtől. Hiába mondom neki, hogy ez nem jó senkinek, helyette válni nem tudok. :(

2012. márc. 22. 14:33
 8/37 anonim ***** válasza:
100%

Ha a feleség nem tesz semmit te nemigazán tudsz bármit segiteni.A feleségnek kellene eldönteni hogy marad ebben a megaláztatásban vagy kilép a kapcsolatból.

Ha kilép akkor tudnál neki segiteni,pl helyet keresni ahova mehet.

2012. márc. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
Ebben benne vagyok. De tudjátok, azzal takarózik, hogy a gyerek mindenek ellenére szerti az apját és nem akar neki rosszat, ezért inkább tűr. Én meg folyamatosan magyarázgatom, hogy a gyerek meg fogja érteni és elmúlik neki, de ahogy az sérülés lenne, hogy a szülei elválnak, úgy az is sérülés, hogy nézi a veréseket.
2012. márc. 22. 14:36
 10/37 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg a sógornődet, hogy boldog-e így? Így akarja leélni az életét és emellett a vadállat mellett akar megöregedni?


Anyósodnak pedig megmondanám a helyedbe a magamét.

És beszélnék a sógornőd szüleivel is. Joguk van tudni hogy bántják a lányukat.


A sógoroddal pedig a te férjednek kellene leülni beszélgetni.

2012. márc. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!