Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek nem szomorú, hogy...

Szerintetek nem szomorú, hogy egy három éves kislány jólneveltebb mint az anyja?

Figyelt kérdés

Ma mikor jöttem haza, lépcsőházi szomszédom jött le az emeletről a kislányával, aki szépen udvariasan csókolomozott nekem, mire én természetesen visszaköszöntem nekik. Az anyja meg egy szó nélkül elment mellettem. Egy emelettel feljebb hallottam, hogy a kislány kérdezi, hogy "anya te miért nem köszöntél?" amire a válasz egy frappáns "mer' csak" volt.

Szerintetek ez nem szomorú kicsit?


Mielőtt feltételezgetnétek nem vagyok rosszba velük, igazából nem is nagyon ismerem őket, mivel nem rég költöztek csak oda.



2012. márc. 21. 16:20
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Előfordul az ilyen elég gyakran. Ha a nő ekkora paraszt, ne törődj vele.
2012. márc. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Az a csoda, hogy egy ilyen tirpák nő mellett a kislány ilyen jól nevelt.
2012. márc. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Én is csodálkozom, hogy a kislányra hol ragadt rá a jó modor:)
2012. márc. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
Hát nézd van, aki nem köszön annak, akit nem ismer. Én olyan helyen lakok, ahol akkor néznének hülyének, ha köszönnék.
2012. márc. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
43%
Örülj neki, hogy ez a legnagyobb bajod.
2012. márc. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%
4-es, az oké, hogy ismeretlennek nem köszönsz előre, de itt arról van szó, hogy a kérdező köszönt, és az illető "hölgy" nem köszönt vissza. EZ viszont tirpákság. Ráadásul meg amit utána a pici lányának mondott, hát no comment. Szerencsére én olyan helyen lakom, ahol mindenki köszön mindenkinek, én ezt nagyon szeretem. És a lányomat is erre tanítom.
2012. márc. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
16%
Ez azért van, mert ti nagyon jók vagytok. A kérdező is, meg az utolsó is.
2012. márc. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Ó igen, ti csodálatos, udvarias, okos emberek vagytok. A szomszéd meg egy primitív bunkó. Most jobb? LOL
2012. márc. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
de igeb
2012. márc. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!