Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehet ilyenkor egy családa...

Bettus21 kérdése:

Mit tehet ilyenkor egy családanya, aki bezárva van otthol az 5 honapos kislányával elkeseredésében?

Figyelt kérdés
VAn egy 5 honapos kis lányom,mint minden valamire valo anyuka hát én is ittho vagyok vele.És van egy FÉEJEM is,akivel mostanában nagyon eltávolottunk egyástol,éjszakánként dolgozik és nem bizom meg benne mert mikor még csak járt hozzám akkor elvesztette a bizalmamat és nagyon megbántott.Persze a kétes ügyei most is fojtatodnak a házzasság után is,ezért nagyon féltékeny vagyok,mármár betegesen.Megis hiztam a terhesség alatt 7 kg-mot,ez nem tul sok de mivel alacsony vagyok sajnos ez nagyon meglátszik.Ez nagyon levedt az önbizalmambol,szinte teljesen.Az a baj hogy szerintem megcsalt de nem valja be,egyszer hivott telon sogáig nem vettem fel csak az utolso kicsöngéseknél és azt hitte már nem veszem fel,de fel vettem (amugy álitolag dolgozott)és pont azt kiáttota a bárátjának hogy "nézd ott vannak a csajok",tudom persze ez nem nagy dolog,betegesen féltékeny vagyok nagyon sok mindenbe hazudik nekem mit tegyek ezek után?

2012. márc. 22. 17:16
 1/10 anonim ***** válasza:
57%

Válj el, ez már régen nem az a kapcsolat. Te nem bízol benne, lehet hogy okod is van rá, de a kapcsolatok alapja a bizalom.

Lehet, most a kicsit nézed, de később rosszabb lesz

2012. márc. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Te jóisten, alig bírtam kihámozni.... Már ne haragudj. Minek szültél gyereket egy ilyen kétes alaknak? Megint ugyanoda lehet kilyukadni, mint sok más esetben. Most erre nagyon nem lehet mit mondani vagy tűrj vagy válj el, gondolom megbeszélni nem igazán tudjátok, egyikőtök sem tűnik túl intelligensnek már ne is haragudj. Gondolom ha elválsz nem nagyon tudnál hová menni vagy igen?
2012. márc. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Már boccsáa meg de kit nem tartassz te inteligensnek? Már bocsánatot szeerettem volna kérni a helyeirási hibákért de sajnos nem tudtam.Basszus egy szemtelen vakai vagy,aki azt sem tudja miket hord össze,már ha itt tartunk akkor elmondom hogy e helyirási problémákért a számitogépem a hibás, mert nem magyar a billenytyüzet de nem fogok neked magyarázkodni.Amugy 3 Diplomás nö vagyok aki 3,5 évig járt a barátjával sajnos akkor még nem nyillott ki igy a csipája...pppppppppppppppppfffffffffffff ja utoirat mielött vádaskodnál a helyesirási hibim miatt csak ugy leirom NEM VAGYOK MAGYAR.. ccööööhhhhhhhhhh
2012. márc. 22. 17:33
 4/10 anonim ***** válasza:
62%
Még ha nem is vagy magyar, akkor sem tudtad normálisan megfogalmazni a kérdésedet, már ne haragudj. Azt gondolod megcsal. Megbizonyosodtál vagy csak gondolod? Azt mondod, még csak járt hozzád (tehát nem volt a férjed értelmezésem szerint) már akkor is elvesztetted a bizalmat irányába. Ennek most ellentmondasz a kommentedben. Akkor most látható volt-e már akkor, hogy link vagy nem? Mert nem nagyon lehet kihámozni. Ez a nézd ott vannak a csajok, ez most nem bizonyíték semmire. Ülj le vele, kérdezd meg tőle, hogy miért olyan veled amilyen. De ha csak szerinted csalt meg, akkor az nincs bebizonyítva. Még egyszer kérdezem. El tudsz menni valahová? Vagy milyen választ vársz tőlünk? Mert itt két megoldás lehetséges. Vagy megszoksz vagy megszöksz, ahogy mondani szokás itt Magyarföldön.
2012. márc. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
ccccöööööhhhh ez lemaradt.
2012. márc. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt írod: "nem bizom meg benne mert mikor még csak járt hozzám akkor elvesztette a bizalmamat és nagyon megbántott" Vagyis a problémák nem most kezdődtek - minek szültél neki gyereket, ha nem is bízol benne?


Én elválnék :-(

2012. márc. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

"Minek szültem neki gyereket" ? - Ez jo kérdés..De itt van a gyönyörü lányom ami mindenért potol. Ha ha annyi jo

született a kapcsolatunkbol hogy itt a lányom mellettm akkor már megért minden egyes könny cseppet. :) Hadjuk, köszi a válaszokat.

2012. márc. 22. 18:04
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
4. vagyok. De válaszolni azt nem válaszoltál a kérdésekre, amiket feltettem. Elbeszélgettél már vele ezekről a problémákról? Mit mondott, mi volt a reakciója?
2012. márc. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az hogy én hülye vagyok,bebépzelem ezeket a dolgokat,soha nem tenné meg ezt velünk.Tagad mindent bár lehet igazat mond és én fujom fel a dolgot,én már ugy elkeseredtem hogy már nem is érdekel, meg ráadásul még itt is belém kötnek.
2012. márc. 22. 18:15
 10/10 anonim ***** válasza:
74%

Ha ennyire nem bizol benne, akkor néha járj utána, hogy ne képzelj olyasmit, ami talán nem is létezik.

Nincs senkid,akivel megbeszélhetnéd, kiönthetnéd a lelkedet?

Igy tényleg teljesen ki fogsz készülni. Inkább foglalkozz a kislányoddal és próbáld meg elterelni a gondolataidat.

2012. márc. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!