Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lattatok az este a "Hazon...

Lattatok az este a "Hazon kivul" riportjat az apukaval, aki egyedul maradt 2 kislanyaval?

Figyelt kérdés
En egesz nap a hatasa alatt vagyok,ahanyszor eszembe jut,osszeszorul a szivem...Szornyu.Tavaly is sok kismama halt meg szules kozben szinte egymast kovettek a Hiradoban ezek a rossz hirek...
2012. márc. 15. 13:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem láttam, de engem már az előzetese is felkavart. Borzasztó lehet :(
2012. márc. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Végigbőgtem az egészet! Le a kalappal az ilyen férfi előtt! Olyan szeretettel beszélt a nagyobbik gyerekkel! Minden apának csak a példaképe lehet! 1 éve szültem, rettegtem a szülési komplikációktól. Mikor már 10 órája nem tágultam semmit, akkor azt hittem, hogy meg fogok halni. Mondtam a férjemnek, hogy ha velem történne valami, akkor nagyon vigyázzon a lányunkra! Mindig ez jut eszembe ezekről a dolgokról!
2012. márc. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
66%
Igen, láttam és végigbőgtem. Sajnos rokoni körben is előfordult hasonló, az anyuka meghalt a szülés után. Bár ott a nagynéni magára vállalta a gyereknevelést, az apuka annyira nem aktív. Viszont a nagynéni feladott mindent, kapcsolata nincs, 35 éves.
2012. márc. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%
Igen halottam es azt is hogy amikor az apuka azt mondta hogy mi most harman maradtunk akkor a kislany mutatott a szivere hogy ott az anyukaja vegig bogtem en is szomoru
2012. márc. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%

Az én anyukám is gyerekkorunkban halt meg. Édesapám telesen egyedül nevel a mai napig engem és a húgomat.

Szomorú történetek ezek, de egy szerető apától ez természetes. Legalábbis annak kéne lennie.

2012. márc. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%

A kérdésedet olvasva megnéztem a riportot ,sírtam én is...holott azt gondoltam túloztak az előttem lévők mikor ezt írták.


Nagyon szimaptikus ,rendes apuka ,biztos vagyok benne,hogy szépen fel fogja nevelni a lányokat !

Nyugodjon békében az édesanya .

2012. márc. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
Igen láttam,és én is egész nap a hatása alatt vagyok,nem tudom hogy lehet egy ilyen tragédiát feldolgozni.Az én iker lánykáim is 33 hétre születtek,és ők is a miskolci koraszülött osztályon voltak 36 napot,nekem akkor nagyon nagy segítség,és lelki támasz volt,hogy ott volt mellettem a férjem.Nagyon sajnálom őket,ez borzasztó.
2012. márc. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Jaj,meg mindig raz a hideg :(.

En nem is tudom hogyan lehet egy ilyet apa es ferjkent tulelni,es nem osszetorni teljesen.Biztosan erot adnak a lanyok,de eros karakternek is kell lennie az apanak,hogy ne roskadjon ossze,hisz minden terhet mostmar sanos egyedul cipel.

2012. márc. 15. 15:16
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Most néztem meg!Úristen!Ilyen tényleg van???!!!

Én meg azért vagyok ma kiborulva mert hisztis a 2 éves kisfiam.Jesszus mekkora idiót@ vagyok!

Ez annyira szomorú!!!!!!!

2012. márc. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

eN IS KIAKADOK SOKSZOR,VAGYIS KISMANOM BORIT KI,AKI 17 HONAPOS.DE ORULOK MINDEN PERCNEK,AMIT VELE TOLTHETEK,ES HALAS VAGYOK ERTE,HOGY EN NEVELHETEM FEL,PERSZE FERJEMMEL EGYUTT.

bocs a nagybetukert,csak a vegen vettem eszre.

2012. márc. 15. 17:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!