Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol szerezzek barátokat? Egy...

Hol szerezzek barátokat? Egy hónapja vagyok külföldön?

Figyelt kérdés

nemrég jöttem ki aupairnek, de hosszabb távú terveim is vannak itt. Nem tudom hol kereshetnék barátokat? Egy nagy város mellett élünk, be tudok menni a városba, de nem tudom hova menjek. Járok nyelviskolába, de nem a korosztályom van ott. Elmentem már egyszer kézi edzésre is, de ott sem voltak a korosztályomból túl sokan. 21L vagyok. Hol keressek barátokat? otthon sok barátnőm volt, szóval nem vagyok az a magamnak való és kezd hiányozni a társaság. Szeretnék a korosztályomból barátokat szerezni, szóval az se játszik h menjek el partyzni(egyedül amúgy se mernék), és ott szedjek össze haverokat.

köszi


2012. márc. 23. 14:35
 1/3 anonim ***** válasza:

menj el az ottani kultúrháznak megfelelő intézménybe és nézd meg milyen programokat szerveznek.

Én is éltem egy huzamosabb ideig No-ban, nem volt túl sok pénzem és én azt csináltam, hogy bementem a kultúrházba és megkérdeztem, hogy milyen programjaik vannak.hónapokig jártam sakk, bridge és póker szakkörre, tök ingyen és kaja,pia is volt kitéve !!! Hónapokig ott voltam 2x,3x egy héten. Én nem igénylem annyira a társaságot, tehát nekem csak 1-2 barátom lett onnan, de hónapokig ingyen kajáltam.

A másik: a facebookon kerestem kiállítás megnyitókat.

Rengeteg kiállítás van, amire nem kérnek meghívót és szintén kaja/pia ingyenes.

próbáld ezeket ki, mondom, én ezekre hónapokig tök ingyen jártam, és megtanultam sakkozni :)

2012. márc. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm ez jó ötlet!:)
2012. márc. 23. 14:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Melyik országban élsz? Többen is válaszolnának,akik szintén társaságot keresnek.
2012. máj. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!