Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzek új barátokat?

Hogyan szerezzek új barátokat?

Figyelt kérdés

Egy számomra nem annyira kedvelt,bár szép városba költöztem a munkám miatt.(3 hónapja) Most újra kell építenem az életemet, mert a barátaim máshol vannak. Új barátokat kell találnom, hogy ne legyen honvágyam, ne érezzem magányosnak magam. Pár ismerős él itt (a főváros), de a kapcsolatunk már felmelegítve sem lenne az igazi. Mit tegyek? Hogyan tudnék változtatni rajta?

A munkahelyemen sajnos kevés a fiatal, de nagyon jó a hangulat. Nem vagyok egy bulizós alkat, de szeretnék kapcsolatokat kiépíteni.

Igyekszem felfedezni hétvégente a várost, de ez egyedül nem annyira jó.

Nem tudom, hogyan fogjak hozzá? Ebben kérem a segítséget. Minden hasznos, építő jellegű tanácsnak örülnék!(ha voltatok hasonló cipőben, ti hogyan álltatok talpra?)


27 L


2011. jan. 20. 14:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Budapestre koltoztel?
2011. jan. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hamarosan én is elköltözök, és nekem is okoz egy kis fejtörést az új kapcsolatok kiépítése, főleg mivel nem vagyok bulizós típus, sokkal inkább pubban ülögetős, elmélkedős, koncertes. De én azt találtam ki, hogy ha módom lesz rá, eljárok kávézókba, csatlakozom olyan hobbicsoportokhoz, ami érdekel (irodalom, művészet, hobbi színjátszás) kutyaiskolába is kell majd járnom, és hátha ezeken a helyeken kialakul valami. Sok szerencsét. :)
2011. jan. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is pont azt akartam javasolni, h. keress magadnak az érdeklődésednek megfelelő klubot/csoportot/tanfolyamot. Vagy pl. elmehetsz tornázni v. konditerembe, és hátha ott is találsz magadnak 1-2 szimpatikus embert. Szurkolok, biztosan sikerülni fog, és találsz magadnak barátnőket. :)
2011. jan. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos információkat.

Én is gondoltam ilyenekre, hogy keresek valami kreatív hobbys tanfolyamot, szakkört, vagy valami mást, ami az érdeklődési körömnek megfelel. De egyelőre még csak ötlet szintjén maradt, mert annyi új inger ért, hogy még azt sem szoktam meg.Illetve így, hogy ilyen sötét volt eddig (reggel elmegyek munkába, még sötét van, este, mire hazaérek, már sötét van)

Most, hogy a közlekedés már nem okoz akkora gondot, szeretném,ha a tervekből, s az itt kapott ötletekből valóság lenne.

Várom a további ötleteket, s ment a zöld kéz:D

2011. jan. 21. 12:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Én szívesen barátkoznék veled. Írj egy privit!
2011. jan. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!