Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzek barátokat?

Hogyan szerezzek barátokat?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok és lány. Az a baj, hogy nincsenek barátaim, és ez nagyon bánt engem. Facebookon is mindig látom hogy az ismerőseim egy csomó képen meg vannak jelölve a barátaik albumában, valaki felrak egy képet ami nem is sikerült jól és egy csomó barátja likeolja, meg írogatnak alá. Kiír valamit üzenőfalra azt is likeolják, ott beszélik meg, hogy elmennek pl. fürdőbe, szórakozni, sétálni.

Én meg?! Örülök ha valaki véletlenül likeolja egyik fényképemet, amit kiírok észre se veszik, képeken alig vagyok megjelölve.

Olyan ismerősei is barátok, akikről azt sem tudtam hogy ismerik egymást, nemhogy barátok..

Szerintetek mit tegyek?

Szeretnék barátnőket szerezni!

Köszönöm, ha segítesz!


2011. jún. 21. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Először is nem a facebook-on lévő "barátok" az ember barátai. Keress inkább a való világban barátot. Nem a mennyiség, hanem a minőség a lényeg!
2011. jún. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Én is hasonló korú vagyok, tudom, hogy ez milyen érzés. Egyszer már én is hittem azt, hogy nincsenek barátaim, mert egy iskolai szünetben senkisem írt nekem semmit, senki nem hívott sehova, stb... (pont mint ahogy te írtad). Aztán mikor visszamentem a suliba, mindenki ugyanúgy beszélt velem, stb.. rájöttem, hogy a barátaim csak lusták és ha én elhívom őket valahova, szívsesen eljönnek velem sétálni, moziba, stb és még jól is érezzük magunkat! Az a javaslatom, hogy próbálj meg te is kapcsolatokat építeni osztálytársaid vagy barátnőid felé! de ha ez sem hasznos, melegíts fel régebbi barátságokat (pl. esetleg régebbi osztálytársakkal, ismerősökkel, stb.), mert mint már sokszor tapasztalhattuk: az első megérzések a legjobbak! :)
2011. jún. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A ,,Facebook-barátságokat" nem igazán tudom komolyan venni!Hiába van az ember 1000 képen megjelölve és van neki 3472 barátja, abból (jó esetben is)kb 5-6 tenne meg érte valamit!

Azt javaslom neked,hogy barátkozz az osztálytársaiddal,járj el különböző helyekre,most például nyáron mehetsz mondjuk strandra...és ismerkedj emberekkel!

Ja és sz@rd le ezeket a Facebookos menő gyerekeket!;D

2011. jún. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok:írj egy privát levelet ha gondolod!15L
2011. jún. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!