Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben a témakörben miért...

Ebben a témakörben miért ilyen sok a gyerekgyülölő ember?

Figyelt kérdés

Akárhány kérdést olvasok vagy "Nem akarok soha gyereket mert minek" vagy "Utálom és idegesítenek a gyerekek,fúj" ha meg valaki odaírja a véleményét hogy márpedig ő szereti a gyerekeket akkor levan pontozva 0%-ra.

Szerintem itt sok a tini és a kisgyerek,ami elkeserítő hogy így gondolkodnak:(


2012. márc. 23. 15:53
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
51%
Ne is várj még tizenévesektől olyan gondolkodást ami egy felnőttre jellemző, 16 évesen sőt 18 évesen is azt állítottam hogy kiráz a hideg a visító , bajos gyerekektől (mindegyiket így ítéltem meg)és hogy nekem nem kell soha. Most meg azt tervezgetem hogy milyen lesz majd vele/velük....nem kell leírni az embert mert van egy röpke nem átgondolt pillanata/korszaka. Amúgy azért olvasol itt ilyen válaszokat mert akik nem értenek egyet valamivel és ők képviselik a "nem normális" oldalt azok jobban hangot adnak a véleményüknek lázadásképpen. Ezt valaki vagy folytatja vagy nem, általában nem kéne, csak hát ki tudj a megállni...mindenki a sajátját hiszi a legjobbnak.
2012. márc. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
96%

Jaj, de cukin odamondtad, hogy szerinted csak tini meg kisgyerek nem szeretheti a gyerekeket.


A "nem szeretem a gyerekeket" és a "gyűlölöm a gyerekeket" közt óriási különbség van.

2012. márc. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
56%

Egyébként meg minden gyerek indokolatlan szeretete furcsa dolog.

A gyerekszeretet az emberek szeretete egy bizonyos korig.

Gondolom, az önálló gondolkodás koráig.

2012. márc. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
98%
Éppen hogy azokat pontozzák le, akik azt írják,hogy ők nem szeretnének soha gyereket. Ez nem biztos, hogy azt jelenti, hogy gyerekgyűlölő, csak úgy érzi, hogy nem neki való az anyaság. Én is így vagyok vele, én tisztelem, becsülöm azt, aki bevállalja a gyereket, de én tudom magamról, hogy soha nem fogom bevállalni, mert nem nekem való. Ja és nem vagyok tini, 32 múltam. De én soha nem pontozom le azokat, akik szeretnének gyereket, sőt, nagyon tiszteletben tartom, hogy feláldoznak sokmindent a gyerek érdekében. De akkor tőlük is elvárom, hogy fogadják el azokat, akik nem szeretnének. Ettől még nem gyerekgyűlölők, vagyis én nem, az biztos.
2012. márc. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Szerintetek az normális dolog mikor valaki azt írja hogy egy kiskutya aranyosabb mint egy kisgyerek?!Nem is egy kategória!!!
2012. márc. 23. 16:24
 6/30 anonim ***** válasza:
94%

Miért ne lenne normális? Nem lehet uniformizálni az emberek gondolkodását.

Ha én azt mondom, hogy finom étel a hús, akkor a vegetáriánusok kapnának a szívükhöz, hogy mégis hogy mondhatok ilyet.

2012. márc. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
87%
De számára a kiskutya aranyosabb, mint a kisgyerek. Te mit nem értesz ezen. Nem azt mondja, hogy randa kölyök, öljük meg, hanem hogy ő aranyosabbnak talál egy kiskutyát, mint egy kisgyereket. Ezzel semmi probléma.
2012. márc. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
58%
El vagy tévedve.30-asok is ugyanígy nyilatkoznak,ami teljesen érthető.
2012. márc. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
78%
Engem nem tinik pontoztak le, sőt rögtön kitalálták, hogy egy elhízott, zsíros hajú anyuka vagyok, mert minden anya az. Hát vicc,még közelről sem. Akik normálisan leírják, hogy anyagiak, nem felkészültek ok. De, aki rögtön támad, az szerintem irigy, mert nincs lehetősége és könnyebb neki így, ha kitalál mindenféle ostobaságot.
2012. márc. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
70%
számomra is egy kutya, de inkább a két cicámat aranyosabbnak tartom, mint egy gyereket. és 25 éves vagyok, szóval nem vagyok már tini. de nem kell gyerek kösz. minek? h ne tudjak szórakozni járni, azt csinálni amit akarok? ne tudjak aludni, és állandóan csak a gyerekkel kelljen foglalkoznom? kösz, de kösz nem.
2012. márc. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!