Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek anyával hogy...

Mit tegyek anyával hogy holnap elengedjen?

Figyelt kérdés
Ma voltam a barátomnál és egy kb fél órát késtem itthonról erre anya jön hogy 1 hétig nem mehetek sehova.....pedig barátommal holnap lesz az évfordulónk...arra el kell menjek....hogy győzzem meg anyát hogy elengedjen?általában mindig kések itthonról akárhova megyek...
2012. márc. 23. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

hát megértem anyukádat.

pláne hogy késel mindig.

ha időre kell otthon lenned, akkor miért nem indulsz el fél órával korábban?

nekem is így volt 2 szer elkéstem otthonról apám nem engedett pár napig a barátomhoz, legközelebb már 10 perccel korábban jöttem

figyelj oda és legyél megbízható.

én teljesen megértem anyukádat!

és azt hiszem te is....

2012. márc. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%

Teljesen igaza van anyukádnak!

De,próbáld esetleg azzal meggyőzni, hogy holnap engedjen el,mert az évfordulótok lesz,és utána letöltöd a megérdemelt büntetésed!Szépen kérd,ne hisztizve!

2012. márc. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
8%
Én egyszer késtem 10 percet, tényleg egy alkalommal, mikor bicóval mentem valahová, és anyu egész nyárra lelakatolta a bicót, ami nekem lételemem volt. Tanultam belőle alaposan... Majd tanulsz Te is.
2012. márc. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%

Anyukám csak egyszer késett otthonról. Kapott egy pofont, és megmondták, ahány perc késés, annyi pofon lesz. Utána pontos volt. Akkor még nem volt mindenhol telefon, mobil meg pláne nem.

Neked nincs mobilod, hogy hazaszólj, hogy anyukád ne izgulja magát halálra?

2012. márc. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%

Egyszer így én is megütöttem a bokámat. Késtem, vártak...még nem volt mobiltelefonos korszak (13 évvel ezelőtt), legalábbis nekem nem volt még.

Legközelebb nem mehettem el. Én is alaposan tanultam belőle és inkább időben hazamentem, hogy máskor is elengedjenek.

Talán anyukád a sorozatos késéseket megelégelte már.

2012. márc. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Hármas vagyok. Az együttérzéseteket ne lepontozással hozzátok tudomásomra. El lehet hinni, hogy nekem fontosabb volt a bicó, mint egy évforduló... ugyanis nekem melóhoz kellett!!!
2012. márc. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Na mi a helyzet???
2012. márc. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
elengedett :)
2012. ápr. 16. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!