Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kezdenél egy kétgyerekes...

Mit kezdenél egy kétgyerekes idegbeteg anyával?

Figyelt kérdés

Egy társasházban lakom, ahol az egyik idős szomszéd asszem kórházba került , és most a lánya van a lakásába két gyerekkel.



Sajnos közös az udvar, én senkinek sosem szólok semmiért és nem is érdekel mi van velük, ha megkérnek esetleg segítek ha van hozzá kedvem.


Ez a hülye pi_csa meg ma anélkül hogy ismerne vagy valaha beszéltem volna vele, vissza se köszön hanem nekemtámad, hogy hogy képzelem én azt, hogy mindenféle csempe meg egyéb dolog van a lakásom előtt merthogy az ő gyerekei nem tudnak játszani az udvarba, és a multkor is találtak egy kést meg a kertbe kutyaszart.



Van az ajtóm mellett 10 darab csempe ami megmaradt, le van rakva a gázóra alá, kést meg sose viszek ki, meg se tudta magyarázni mikor kérdeztem, hogy hogy nézett ki csak agresszíven közölte, hogy lesza_rlak aztán elvonult a gyerekekkel valahova.



Egyébként meg mi a franc köze van hozzá, hogy mi van a lakásom előtt?


Előttük meg omlik a vakolat, föl se söprik, és a gyerekei után se szedi össze a szanaszéthagyott játékokat, meg tele van szir szar virágcserép maradékokkal előttük az udvar.



Amikor a gyerekei játszanak az meg úgy néz ki, hogy körbe körbe szaladgálnak az udvarba, kocogtatják az ablakokat meg a konvektor szellőzőjét, meg sikítoznak.


Emiatt se szóltam még soha egy szót se.



Most azt tervezem, hogy odaokádok az ajtaja elé vagy valami hasonlót, vagy mégis mit lehetne kezdeni egy ilyen hülyével?



A közösképviselő max megvonja rá a vállát, meg se időm se kedvem ilyen hülyeségekkel időt tölteni.



Ötletek?


2012. márc. 11. 18:11
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:

Ja és még azt külön kiemelném, hogy egyikünk sem cigány, legalábbis rajtuk nem látszik, hogy azok volnának.


A gyerekekkel is állandóan ordítoznak sokszor még este 10 kor is, nem mintha zavarna, mert van hogy én meg éjjel egyig dolgozgatok, csak azért aggasztó.

2012. márc. 11. 18:17
 2/30 A kérdező kommentje:
A multkor is szakadtama röhögéstől, mert a hülye 5 év körüli gyereke a virágoskertbe akart motorozni, aztán alig bírták kirángatni onnan, a gyerek meg örjöngött meg visitozott és csapkodta a motorjáta földhöz :D
2012. márc. 11. 18:18
 3/30 anonim ***** válasza:
84%
Ne húzd fel magad rajta, és ne süllyedj le a szintjére! Ha megint elkezd vitatkozni, beszélj vele lekezelően, de ne bunkón. Egyszerűen nézz át rajta, vagy röhögd ki, de ne állj le vitatkozni... Vagy húzd fel jól, ordibáljon veled, és egyszer csak fordulj meg, és hagyd ott:)
2012. márc. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

Mit jelentgetsz 82% a kérdés valós, a probléma is az.


Ja hogy ez nem fér bele a világképedbe?


hát bocsi.


Pedig ez van.

2012. márc. 11. 18:24
 5/30 A kérdező kommentje:

76%-os még én beszéljek vele azokután, hogy köszönök neki az meg se szó se beszéd elémáll és leugat, ráadásul alapja se volt?


Én nem veszem ezt ezután emberszámba, ha 22 gyereke lesz se.

2012. márc. 11. 18:25
 6/30 anonim ***** válasza:
36%

Most azt tervezem, hogy odaokádok az ajtaja elé vagy valami hasonlót, vagy mégis mit lehetne kezdeni egy ilyen hülyével?


Na ki a hülye?

2012. márc. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
34%

"A multkor is szakadtama röhögéstől, mert a hülye 5 év körüli gyereke a virágoskertbe akart motorozni, aztán alig bírták kirángatni onnan, a gyerek meg örjöngött meg visitozott és csapkodta a motorjáta földhöz :D"


Ez sok mindent elmondd rólad, mivel akarod szívatni? Normális vagy, komolyan nincs jobb szórakozásod?

2012. márc. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

Jó, te mit csinálnál?


Nem sok kellett hozzá, hogy lepofozzam...



Itt vendégeskedik aztán még kötekszik is?


Jóhogy ki ne takarítsam a wcjét már nem?

2012. márc. 11. 18:28
 9/30 A kérdező kommentje:

76%-ban hasznos válaszokat ad



Nekem szórakozásom????



Valahogy nehezen kerüli ela figyelmemet a dolog, ha a szobám ablaka előtt zajlik az egész, de nem tudom te biztosan befordulnála sarokba nem?



Nálad rendben vannak a dolgok vállon felül?

2012. márc. 11. 18:30
 10/30 anonim ***** válasza:
21%
Nem vagy egy kicsit idegbeteg véletlenül?
2012. márc. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!