Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem faragatlanul viselked...

A férjem faragatlanul viselkedik velem, állandóan az anyósommal példálozik, amit én csinálok, az sosem olyan jó. Mit tegyek? Hogyan térítsem észhez, hogyan nevelem meg? Csak az én férjem ilyen, vagy más is jár ebben a cipőben?

Figyelt kérdés
2009. jún. 14. 08:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: Tök igazad van, én sosem mennék hozzá egy olyan emberhez, akit nem ismerek oda vissza, és nem érzem úgy, hogy igen, az ő hibáit el tudom viselni.
2009. jún. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
96%
10:01-essel értek egyet: ne abból indulj ki, hogy őt jól átváltoztatod - magaddal tudod ezt megtenni. Legyen elég önbizalmad úgy csinálni a dolgokat, ahogy szerinted jó, és ne hagyd, hogy a férjed háborús érzéseket gerjesszen benned pl. az anyós iránt.
2009. jún. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Van itt valaki, aki az összes jó választ lepontozza... :-(


Pedig igazuk van. Ha a férjednek az anyja fontosabb és jobb, mint neked, akkor miért nem őt vette feleségül?


Valószínűleg még nem vált le az anyjáról, és ebben a korban már nem is fog. Az én apám is ilyen 60 (!) évesen... :-( Változás csak akkor lesz, ha már nem lesz anyós, sajnos, vagy akkor sem. Én már nem kergetek illúziókat ezzel kapcsolatban. Akinek az anyja fontosabb, mint a felesége, az ne nősüljön.


Aki meg még házasság előtt áll, jól nézze meg az anyósát, mert az anyós félkézzel tönkretehet egy házasságot!

2009. jún. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező miért nem írsz kommentet,nem volt számodra egyetlen hasznos válasz sem?

Utolsó válaszoló az utolsó mondatoddal nem értek egyet,mert egy igazán jó házasságot nem tud senki kívül álló tönkre tenni.Ezt a saját házasságomból tudom.Anyós ármánykodásai megviseltek bennünket nagyon,voltak is vitáink miatta de nem tudta tönkre tenni a kapcsolatunkat.

Egyszer csak azt mondtam kb 5 év után,hogy elég,betelt a pohár.Akkor anyósék úgy megsértődtek,hogy majdnem 2 évig nem is hallottunk felőlük,pedig egy városban élünk.A férjem tudta hol ki mellett van a helye.Még az unokájukat sem látták addig,annyira haragudtak.Aztán jöttek békülni amikor elveszett a reményük,hogy elválunk a férjemmel,jött a másik babánk.Jónak nem mondom a kapcsolatunkat velük azóta sem,szerintem nem is lesz az soha,de azért néha találkozunk velük.Most is engem hibáztatnak azokért a dolgokért amiket Ők szúrtak el,ez biztos könnyebb nekik így,engem meg nem érdekel.Az Ő lelkiismeretükkel szerencsére nem nekem kell elszámolni.

A mi kapcsolatunk a férjemmel pedig azóta csak még erősebb lett,mert tudjuk csak egymásra számíthatunk,és tudjuk mi örökre össze tartozunk.

2009. jún. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Előző válaszoló: örülök, hogy a férjed kiállt melletted és a családja mellett. Igazad van, egy erős, strapabíró házasságot egy anyós sem tehet tönkre.
2009. jún. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!