Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van köztetek olyan feleség...

Van köztetek olyan feleség (vagy ex-feleség), aki évek után döbbent rá hogy a férjének folyamatosan volt szeretője (tehát akár több évig)?

Figyelt kérdés
Gyanakodtatok, vagy voltak egyértelmű jelek, csak nem akartátok tudomásul venni?
2012. febr. 25. 13:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Tesóm példáját tudom felhozni

Össze házasodtak,jó volt az elején minden.

Egyszer csak jött hogy a férj "többet dolgozik,meghívták meginni egy sört stb".. A feleség pedig csak azt vette észre hogy nincs pénz.. úgy jött rá hogy leakart feküdni vele a tesóm,de mondta hogy ne. és elszólta magát hogy ma már volt szex.. Na így derült ki. 3 éve külön vannak csak mivel olaszban élnek,(férj olasz,tesóm magyar) nehéz a válás és k*rva sokba kerülne.. így csak külön élnek. De Tesóm még mindig a férjének mondja de hogy miért az kitudja..

7 évig voltak együtt. ( és a 7ik a legnehezebb a szólás mondás szerint)..

2012. febr. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%

Én mindig sejtettem, de sosem csináltam belőle botrányt. Féltettem a fiunkat egy esetleges válástól. Erre maga a férjem mutatta be neki a nőt, mint egy barátot...


Kb. 5 évig húztam a válást.

2012. febr. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
69%
EGy feleség mindent megérez, ha évek után döbben rá, az nem normális....ha a párom megcsalna, még előbb tudnám mint ő maga. :)
2012. febr. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem voltam még ilyen helyzetben és azt hiszem kiszúrnám, ha megjelenne egy másik nő a színen. Gondolom nagyban függ attól, hogy milyen a pár kapcsolata, lehet, hogy már amúgy is csak egymás mellett élnek, akkor nem lehet nagy a változás a szerető felbukkanása után sem.


Miért kérdezed?

2013. jan. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!