Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan vagyok dühös?

Jogosan vagyok dühös?

Figyelt kérdés

elkell mondanom ,hogy az apám elég sokat iszik .

anyám nekem mindig azt mondja , hogy próbál változtatni rajta de nemlehet meg ilyenek .Ma kiborultam mert kérdezés nélkül megint elvették a pénzemet .Amikor megkéreztem , hogy holvan a pénzem akkor mindenki egyből nemtudom nemtudom mondom akkor a k*va any*tokat mostmár. Utána feljött anyám jaj énvettem el mert nemvolt nálam apró . Mondom jó de legközelebb szóljál mert idegesít főleg az ,hogy otthonvoltam amikor elvette-.- Most meg feljön hozzám mondomneki , hogy apám megint bevan baszva erre ő örülj neki , hogy ien apád van mondom de k*rva jó .Erre elkezdte mondani ,hogy neki milyen nehéz gyerekkora volt mert az apja alkoholista volt . Hát nagyanyám akkor seggarc hogy szerintem én felakasztottam volna magam mellete nemis csodálom hogy az alkoholba folytotta magát.

Mondtam anyámnak ,hogy nagyi elb*szta a gyerekkorodat azt nem mostkéne velem megbeszélni hanem vele.Utána elkezdte mondani ,hogy mit elégedetlenkedsz. Mondtam neki ,hogy ezen aztán lehet elégedetlenkedni hogy eltünt 1 ezresem .De előtte ősszel 40 ezret vettek el tőlem ,hogy a testvérem mehessen táborba. Azzal a mondtattal hogy egy hét és visszakapod .Még mostse láttom a pénzemet szóval mondtam neki , hogy lassan lehetne visszaadni mert motort szeretnék venni és kéne pénz.Ő erre jó majd megkapod .És elment.Azthittem utánamegyek és megütöm.

Jogosan vagyok dühös?

14/f


2012. márc. 24. 20:08
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
89%
A nyelvtantanárodra is dühös vagy?
2012. márc. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Nem. A pénzért ugyan nem dolgozhattál meg, azt csak úgy kaptad - de nem ezért. Még csak azért sem, mert úgy érzed igazad van és ehhez támogatókat keresel.


Egyszerűen azért nem, mert ezen akkor sem tudsz változtatni, ha fejre állsz. Inkább ebből tanulj, van előtted példa, hogy ilyen ne legyél majd a te családoddal, a saját gyerekeiddel, majd ha lesznek - most maradj csendben, tanulj, és minél előbb állj a saját lábadra.


Gondolj csak abba, hogy te azért többe kerülsz, mire lesz saját kereseted, mint az a pénz, amiért dühöngsz.

2012. márc. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

honnan van neked ennyi lovéd ennyi idösen?

amugy nem jogos hogy elveszik...

én egyszer itthon matricáztam fel többszáz füszertasakot,darabáras volt,mittomén fél forint /tasak és élveztem is, egész éjjel dolgoztam rajta szinte mert másnapra kellett.(apám hozta a tasakokat meg ö vitte vissza)

annyi votlam mint te. kb 5000Ft gyült össze és mindig mondta hogy még nem kapta meg stb stb. addig kérdezgettem mig végül kinyögte hogy már rég megvan de családban marad. magyarul megkerestema zsebpénzemet de ugymond baszálltam a családi költségekbe meg amugyis ö volt a fuvarozo. na én akkor undorodtam meg apámtol. azota 10 év telt el és ez csak fokozodott de többet nem csináltam hasonlot nehogy megint elvegye amit orák ota güriztem össze.

ne add nekik a pénzed.nem tudom honnan kapod,de mindig saját kezüleg vedd át vagy utaltasd számládra meg sose adj nekik.

mikor már hivatalosan is dolgozo ember vagy könnyebb. ugye akkor már rezsit kell fizetni és ha anyuék tartoznak nekem, egyszerüen kevesebb rezsit adok.

2012. márc. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Te kerested azt a 40 ezret? Bajosan...

Te kaptad? Ige.. dühös lehetsz de sem azon nem tudsz változtatni,hogy apád alkoholista sem anyádon.. főleg ezzel a stílussal nem.

2012. márc. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
ja igen azt kihagytam hogy ha ez mind zsebpénz akkor nem vagy jogosan dühös.mondjuk ha évek alatt gyüjtögeted össze az elég nagy kib@szás.
2012. márc. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Hogy merülhet fel benned, az hogy anyukád megütöd? Miért nem kaptál a K*rva any*zásra egy akkor atyai pofont, hogy a fejed is megfordul?

Te csak egy mitugrász kis s*ggfej vagy, én zsebpénzt sem adnék neked, max 3 pofont napi szinten.

14L

2012. márc. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
én azt mondtam volna anyámnak,hogy lehet hogy apámnak nehéz gyerekkora volt,mert az apja ivott,de ez még nemlenne ok arra,hogy az én gyerekkoromoat is nehézzé tegye
2012. márc. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
91%

Jogosan vagy dühös.

Ne félj a dühödet senki nem veheti el tőled.

Élvezd ki minden pillanatát.

2012. márc. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

.Erre elkezdte mondani ,hogy neki milyen nehéz gyerekkora volt mert az apja alkoholista volt .


A te apád is az!!

2012. márc. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem meg nem kéne ezt a szerencsétlen kérdezőt osztani a stílusa miatt. Milyen emberek ezek a szülei, elveszik a pénzét? Mindegy honnan van, az most más lapra tartozik. Senkinek nincs joga a családtagja holmijához nyúlni. Borzalom, az emberi nem borzalom.
2012. márc. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!