Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Jogosan vagyok dühös, és szomorú?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vagyok dühös, és szomorú?

Figyelt kérdés
A párom idén sem karácsonyozik velem, én leutaztam vidékre, ő meg hazament az ő szüleihez, ahol csak a vita megy egész nap. Egész nap nem is csinálnak együtt semmit, akárhányszor beszélünk, mindig mondja, hogy filmet néz, olvas, pihen stb. Nem értem, ha már azt mondja, hogy legalább a családi béke látszata legyen meg ilyenkor, akkor miért nem vannak együtt, és beszélgetnek, játszanak stb. Ilyen erővel jöhetett volna velem is. A másik, amiért szomorú vagyok, hogy valószinűleg most fogja megkérni a kezem, de az is olyan meghitt és szép lett volna karácsonykor, családi körben. Csalódott vagyok nagyon :( 24/L 30/F
2011. dec. 26. 00:15
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Bocs de mért várod el hogy a te családoddal jópofizon meg feszengjen, és azt honnan veszed hogy a becsicsentett nagynénik elött kéri meg a kezed túl sok lányregényt olvassol.
2011. dec. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem szoktam lányregényt olvasni :) Sőt. becsiccsentett nagynénik sincsenek, ellenben a szüleimmel nem kell jópofiznia, mert teljesen jól kijönnek egymással.
2011. dec. 26. 00:37
 3/10 anonim ***** válasza:
45%

"ő meg hazament az ő szüleihez, ahol csak a vita megy egész nap." - De mégis ők a családja - azt pedig az ember általában szereti, legyen akármilyen is.

"Egész nap nem is csinálnak együtt semmit, akárhányszor beszélünk, mindig mondja, hogy filmet néz, olvas, pihen stb" - Lehet neked hihetetlenül hangzik, de ez is tud jó lenni.

"Ilyen erővel jöhetett volna velem is" - nem, ha veled ment volna, akkor a te "tökéletes" családoddal kellett volna töltenie az ünnepet...

"A másik, amiért szomorú vagyok, hogy valószinűleg most fogja megkérni a kezem, de az is olyan meghitt és szép lett volna karácsonykor, családi körben."

Komolyan mondom, hogy nem értelek. Te csak generálod magadnak a problémákat.

2011. dec. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik azért sír, mert nem kéri meg a barátja a kezét, a másik azért, mert nem pont akkor mikor akarja... Hihetetlenek vagyok. Komolyan, őszintén remélem, hogy ennyi idősen nekem már azért több eszem lesz, bár néha úgy érzem, hogy már most több van.

Nem vagytok még egy család, így ő az ő családjával, te a te családoddal töltöd az ünnepeket. Te miért nem mentél vele ünnepelni, ha ennyire vele akarsz lenni? Gondolom mert neked a te családoddal jobb. Na, neki meg az ő családjával.

Ennyire elégedetlen ne legyél már, mondvacsinált problémákon agyalsz éjszaka, nem hogy örülnél neki, hogy nincsen vele semmi gond, szeret, el akar venni.

2011. dec. 26. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Miért nem vitt el magával a szüleihez?
2011. dec. 26. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Miért nem mentél vele?
2011. dec. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A karácsony a család ünnepe. Ilyenkor mindenki hazamegy a maga családjához, majd ráértek akkor együtt ünnepelni, mikor már ti lesztek egy család. Addig nem kell erőltetni. Később meg majd sírsz hogy bárcsak lennének itt a szüleid... ahelyett hogy most örülnél hogy végre velük lehetsz.

Valamint örülj annak is hogy egyáltalán meg akarják kérni a kezed, más csak álmodozik erről.

2011. dec. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Meg fogja kérni a kezed és te szomorú vagy,mert nem filmbe illő karácsonyi dobozka a faágon stílusú lesz? Nem mindegy,hol,mikor és van-e közönség,ha egyszer csak az számít,hogy ő teszi fel a nagy kérdést?
2011. dec. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nagyon furcsa hozzáállás... Senkinek nem akar más családdal lenni, amikor van neki is. Nekem is volt távbarátnőm, és ugyanez volt a problémája, de nem igazán rajongtam a famíliáért, így én is hanyagoltam őket.


Az meg, hogy nem Karácsonkor kéri meg a kezed, meg jó dolog, miért kell azt pont ehhez az ünnephez kötni, akkor Karácsony van és kész, majd megkéri máskor. Szerintem jobban meg kéne ezt gondolnia az úriembernek, hogy egy ilyen semmiségeken megsértődő nő kezét kéri meg... legalábbis ebből, ez jön le

2012. jan. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
26%

Na én most tuti kivívom itt mindenki ellenszenvet de akkor is elmondom a véleményem.

Szerintem egyik! részről jogos a felháborodásod. Bár nem írtad mióta vagytok együtt de ha több mint 2-3 éve akkor igaz amit mondani akarok. Szerintem igen is veled kellett volna karácsonyoznia! És vagy együtt a két családnak( a te szüleid+ti+ő szülei) vagy nem kell egyikhez sem menni szent este. A szent este legyen a tiétek ennyi idősen meg pláne és 22-23.án meg szent este után lehet menni a szülőkhöz.

Viszont a karácsonykori eljegyzési gondodat én is hisztinek nevezném leginkább. Örülj neki, hogy ennyire szeret, hogy el akar jegyezni. (És kételkedj a szerelmében, hogy ennyire fontos vagy neki a karácsonyt mégis lelkiismeret furdalás nélkül képes volt nélküled tölteni. És semmi ötlete nem volt egy köztes megoldásra pl. 24.én ha megoldató elmenni mindkét szülő párhoz)

2012. jan. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!