Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Szerintetek túlreagál...

Anyukák! Szerintetek túlreagálom a dolgot, vagy jogosan vagyok dühös?

Figyelt kérdés
Van 1 barátnőm,akinek szintén 2 gyermeke van,mint nekem és régebben,mig 1 házban laktunk sokat összejártunk közösen is-férjeinkkel-szóval szoktunk bulizni is.Van rá példa,hogy a barátnőm felhivja valamiért az én páromat,vagy a párom a barátnőmet,s nekem ez nem tetszik.Én nem hivogatom a barátnőm férjét,meg ő se engem.Ma pl.azon kaptam fel a vizet,hogy a párom hivott engem és nem tudtam felvenni,erre később hiv a barátnőm,mondja,őt is felhivta a párom,mert azt hitte,együtt vagyunk,s én nem vettem fel a telót.A barátnőm azért is felhivta a páromat egyik este,mert látta autóval és nem erre kanyarodott be a mi házunk felé,erre barátnőm számon kérte,miért nem jön haza?Szóval én úgy gondolom,a barátság ellenére nem kéne hivogatni a másik párját minden hülyeségért,nekem sosem jut eszembe,hogy hivjam a barátnőm férjét.Máshol is előfordulnak esetleg ilyen telefonálgatások?Azért itt tettem fel a kérdést,mert 2 gyermeket nevelek,s kiváncsi lennék más anyukák véleményére.
2011. máj. 10. 13:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
Hát nem tudom, ha barátok vagytok, akkor miért ne hívhatna? Én is gyakran hívogatom a barátnőmet, vagy a férjét..
2011. máj. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
63%

Kicsit túlreagálod a dolgot. Miért ne hívhatnák fel egymást? Miért vagy ilyen féltékeny, nem bízol a férjedben?

Szerintem egy barátságban alap, hogy nem mozdulunk rá a másik párjára. Nekem pl a legjobb barátnőm férje nem számít férfinak és neki se jut eszébe rólam, hogy nő vagyok...

2011. máj. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%

Hát a mi baráti körünkben is előfordul,hogy valaki nem engem hanem a férjemet hívja, nem zavar...

De ha téged igen legjobb az őszinteség!

2011. máj. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem nem reagálod túl, de igazából ezt a férjednek kéne szóvá tennie, nem neked. A férjed miért nem küldi el a bánatba, amiért ilyen hülyeségekért hívogatja? Udvariasan, viccesen is el lehet küldeni, nem kell összeveszni ezért, csak észreveszi magát.
2011. máj. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%

Én sem nézném jó szemmel,sőt kifejezetten rosszul esne.Nem tudom,hogy mi a valódi indoka a hívogatásoknak,de nem jelent jót.Még egyszer hangsúlyozom,én így gondolom,számomra ez negatívum.

Nyílván téged is zavar ez a helyzet,hiszen nem írtál volna.

A legegyszerűbb nem találgatásokba bocsájtkozni,hanem rákérdezni a férjednél,hogy mégis mi ez a nagy barátkozás?!

2011. máj. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%

"A barátnőm azért is felhivta a páromat egyik este,mert látta autóval és nem erre kanyarodott be a mi házunk felé,erre barátnőm számon kérte,miért nem jön haza?"


Ha ez nem túlzás, akkor mi?


A férjed helyébe biztos elküldtem volna a fenébe.

2011. máj. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
74%
Barátnőm elvált, de a férjemet szerintem ha két havonta egyszer felhívja, akkor sokat mondok. Akkor is azért, mert valami műszaki gondja van, tv, net,ilyesmi. Férjem nem hívja fel soha az én barátnőimet, és én sem más barátnőim férjét. Nincs rá okom, indokom, nekik sincs. Az érdekes, hogy mi köze ahhoz, hogy a férjed merre megy autóval?!
2011. máj. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
68%

Hát attól függ, ha a feleséget hívta volna, miért nem haza ment a férje-túlzásnak érezném.

viszont így majdnem olyan, mintha a féltékeny szerető felhívná a tőle azzal lelépő férjet, hogy haza kell mennem. és aztán ő még sem hazafele kanyarodik.

Semmiképp nem tartom egészségesnek, különösen hogy azt írod a férjed is hívogatja őt, meg nem írtad, hogy a férjed csesztetne, hogy csinálj valamit a barátnőddel, mert zavarja ez a hm szoros kapcsolat, felügyelet.

Hát, van miért kiakadnod

2011. máj. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én először a párommal beszélném meg, hogy ezek a dolgok engem zavarnak, végül is ő az , akivel mindezt megoszthatod. És ha mindketten egyet értetek, akkor tiszta vizet lehet önteni a pohárba a barátokkal is, hogy nálatok hol vannak a határok. A mi esetünkben is vannak olyan barátok, akik gyakran túllépték a határt, mert alattunk laknak és minden neszre jött a telefon, hogy mit ejtettem le a konyhában, hogyhogy itthon voltunk/nem voltunk itthon, mikor értünk haza, és társai... na, nem sokáig voltunk barátok. Jobb mielőbb tisztázni a határokat, mert a rossz érzések felgyűlnek és az senkinek sem tesz jót! Beszélgess a férjeddel erről!
2011. máj. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
29%

Van egy baráti házaspár, pl. náluk én mindig a férjét hívom. A feleség még sosem hisztizett emiatt. De ha jobban belegondolok, van olyan pár is, ahol meg a fréj hív engem :))

ajajj! Te féltékeny vagy a barátnődre?

2011. máj. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!