Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a mostohaanyám...

Mit tegyek, ha a mostohaanyám ki akar 'túrni' a családból?

Figyelt kérdés
Anyukám meghalt már rég sajnos.Most vagyok 14éves,és apunak van egy barátnője aki 23(apa 53).De a barátnője folyamatosan kiakar engem túrni,mindig úgy tervezi,hogy én ne mehessek velük sehova,állandóan beszólogat ha nincs ott apa és ilyenek.Mit tegyek?:( UTÁLOM.:( Legszívesebben már itthon se lennék.
2012. márc. 25. 15:43
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Apukádnak mond, hogy te is velük szeretnél menni mindeképp!
2012. márc. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hiába,ha az a nő valamit megmond annak úgy kell lennie...-.-
2012. márc. 25. 15:50
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
apád tudna rendet tenni de valószínűleg elvette az eszét a fiatal nőci. beszélj apáddal hogy zavar ez téged hátha lesz változás.
2012. márc. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 tetris ***** válasza:
Apádon kitört a kapuzárási pánik, ezért kezdett ezzel a fiatal kis nővel. Remélhetőleg annyi esze még maradt, hogy helyreteszi a barátnőjét, ha elmondod neki, hogy miket csinál a nőci. Ne hagyd annyiban a dolgot, mert ha esetleg apád végleg meghülyül és elveszi feleségül, a helyzet elmérgesedhet. Most kell helyére tenni a dolgokat, amíg még lehet.
2012. márc. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nálunk már öt éve ez megy, a mostohám szépen behálózta apám, elérte, h szinte minden kapcsot megszüntessen a családjával (tesót értem ezalatt), engem folyamatosan piszkál beszólogat, megaláz, kontrollál, irányít, beleköt, és ki akar tenni innen.


Sajnálom, de

a) leülsz apáddal beszélni, aki sajnos valszeg le fogja szrni mit mondasz, mert fontosabb neki a leányzó

b) el fog küldeni a francba, amiért fúrod a kapcsolatukat

c) meghallgat, és próbál változtatni - ez lenne az ideális, de sajnos sokszor nem ez történik

2012. márc. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

1) Megmondod, hogy veled köcsög a nő.


2) Ha apád eszét nem vette el még teljesen, akkor apád megmondja neki, hogy ne baszogasson, stb.


3) Ha az előző pont nem jön be, akkor szépen lesz*rod és elküldöd őket a pics*ba.


+1) Megtanultad, hogy milyen undorító, amikor egy nő mindent irányítani akar. :)

2012. ápr. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az anyukádat nagyon sajnálom őszinte részvétem.

A mostohádra meg visszatérve én is utálom a mostohám.

Anyámat egyfojtába cseszteti én nekem meg a tököm teli van vele.

Én azt szoktam hgy visszaugtok neki pedig a mostoha 35 én meg 12 de leszarom ha valami baja van mondja meg aztán én meg visszaugatok. Legyél vele flegma majd csak észre veszi magát :)

2012. máj. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Apád egy vén fasz. Játssza itt a sugar daddy-t, ahelyett, hogy törődne a gyerekével. A nő meg egy prosti.
2019. nov. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!