Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hirtelen felindulásból egymás...

Hirtelen felindulásból egymás fejéhez vágott szavak! Mennyire kell komolyan venni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A barátommal kicsivel több mint egy éve vagyunk együtt, jól érezzük magunkat, nagyon ritka ha összekapunk valamin.

Tegnap viszont sikerült egy kicsit összevesznünk. Tavasszal nyelvvizsgázok, és kicsit feszült vagyok miatta, ezen múlik a 2. diplomám:S A barátom kérdezte, mi baj, mondtam neki hogy a nyelvvizsga, úgy érzem semmit nem tudok és ezen agyaltam este... Ő legyintett rá, hogy nekem úgyis meglesz, ne törődjek vele. Olyan volt, mintha azt mondaná, hogy ez nem is olyan nagy cucc!

Ezután kicsit élesebben válaszoltam neki, amin felkapta a vizet, hogy ne rajta töltsem ki a dühöm. Ebben igaza van.

Ez a szócsata odáig fajult, hogy azt mondtam neki hirtelen felindulásból, hogy úgy érzem neki nincs is szüksége kapcsolatra! Nem vett komolyan, bújni akart, és amikor nekem már leesett hogy mit mondtam, iszonyú bűntudatom volt és bocsánatot kértem. Ő is. A barátom nagyon higgadt típus és viszont szeleburdibb, hirtelenebb ember vagyok:S

Megoldódott végül, csak remélem a hirtelen indulatom nem viszi rossz irányba a kapcsolatunkat. Nálatok volt már ilyen? valamit megváltoztatott ha dühből a másiknak mondtok olyat, amit nem gondoltok komolyan?

22L


2012. márc. 26. 09:56
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem volt az a bizonyos véresen komoly vita kategória még,szóval nincs félnivalód.Elvégre normálisan zártátok le,és nem hangzottak el túlzottan durva dolgok.Szóval no para!
2012. márc. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!