Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig működhet ez egy egészsé...

Meddig működhet ez egy egészséges házasságban?

Figyelt kérdés

Férjem nem igényli a szexet.Harmincas éveink közepén vagyunk mind a ketten,és ez így megy már 2-3 éve.Havonta egyszer van átlagban,de szerintem ő hónapokig ellenne szex nélkül.

Már ott tartunk,hogy én sem kezdeményezek,mert mindig elutasított valamilyen indokkal.


2012. márc. 26. 11:40
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Ja,és 12 éve vagyunk együtt,2 kisgyerekünk van.
2012. márc. 26. 11:41
 2/27 anonim ***** válasza:
88%
Nem akarok indiszkrét lenni, de nem lehet, hogy esetleg van valakije? Vagy ha nem is, esetleg valami olyan dolog, amit nem mer elmondani? Betegség stb...
2012. márc. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
84%

Ismerek pár 30as erejében teljes férfit.

Bocsi, hogy így rákérdezek, de nem lehet, hogy van valakije?

(félreértés ne essék, nem Úgy ismerem, hanem tzesók, unokatesók, barátok, akikkel lehet erről beszélni)

2012. márc. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Nemhiszem,minden szabadidejét velünk tölti.Ha valami betegsége lenne azt elmondaná,mivel mindent megtudunk beszélni,kivéve ezt.. Erről nem lehet vele beszélni rendesen,mert mindig az van,hogy stresszes a munkája,és nincs energiája.Én pedig ilyennel nyaggatom,és nem értem meg.
2012. márc. 26. 11:46
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Hát.. nem sokáig. Főleg úgy hogy fiatalok vagytok még és természetes hogy neked igényed van a testiségre.


Nekem a párom 38 éves, de néha úgy kell leállítanom annyira kanos.. :-) Szóval néha már sok. El se tudnám képzelni hogy visszautasítana bármikor is. Nem lennék a helyedben.


Beszéld meg vele hogy miért nem akarja. Egy egészséges férfinak azért ennyi idősen kell hogy legyen erre igénye.

Valami gond van itt.

Azt nem mondom hogy lenne valakije, mert miért lenne. De valami nem smakkol az biztos.

2012. márc. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Mi lenne, ha egy kicsit eljönne szabadságra? Gyerekeket lepasszolni, és egy kicsit csak ketten lenni. Mint mikor összekerültetek.

A stressz kihat a libidóra. Tapasztalat.

2012. márc. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Pedig muszáj addig nyaggatni, amíg nem válaszol, mert ez hosszabb távon nem maradhat így! Hiszen másnak is van stresszes munkája. Sok sikert!
2012. márc. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy merevedési zavara van,amiben a stressz közrejátszik,vagy ez kihat a kedvére?Férfiaknál is van pszichikai háttere az egésznek szerintem,de ez a gyakoriság így nagyon kevés.
2012. márc. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
89%
Csak van valamilyen egészségügyi, pszichikai háttere. A férfiak nem szívesen beszélnek erről. Előttem szólónak igaza lehet.
2012. márc. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is ez volt a probléma.A férjemnek nincs igénye a sexre,mikor összejöttünk akkor sem volt egy sexmániás,tehát nem én vagyok az oka,ő egyszerüen ilyen.

9hónap szünet után mondtam hogy ezt igy nem birom tovább.leültünk és megegyeztünk,én nem nyaggatom hetente a sexel,de havi 1-2azért legyen meg.

Ez neki is megfelel és nekem is,azóta nincs gondunk.

2012. márc. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!