Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól gondolom hogy a facebook...

Jól gondolom hogy a facebook rossz hatással van a kapcsolatokra és sokszor ez tett tönkre kapcsolatokat?

Figyelt kérdés
Nagyon sok embertől hallottam hogy a párjuk el kezdett flörtölgetni egy idegennel vagy éppen az idegen írogatott rá és szép lassan kialakult valami...olyanról is hallottam hogy ez tett tönkre házasságokat is..és azt is megállapították az okosok hogy sokkal féltékenyebbek az emberek a párjukra és plusz vita forrásokat szül az oldal használata.vélemény?
2012. febr. 1. 20:36
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem csak azoknál a pároknál fordulhat ez elő, ahol eleve problémák vannak.
2012. febr. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
85%
Ha sms-ben flörtöl és beszél le találkát, akkor meg a telefon a hibás? Azért nehogy már a befőtt tegye el a nagymamát...
2012. febr. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 A kérdező kommentje:

ma 20:40


biztos vagy benne??én ismerek egy sztorit ami pont ez miatt lett vége..és közben jól megvoltak csak éppen az illető nem tudott ellenállni a csábításnak..

2012. febr. 1. 20:42
 4/52 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem ha egy kapcsolat stabil lábakon áll akkor semmi nem teheti tönkre.

Persze lehet a facebookra fogni, hogy az miatt ment tönkre egy kapcsolat, de ha a felek elhidegültek már egymástól akkor ez csak egy plusz löketet adhat, és legtöbb esetben van mire fogni. De sokan nem akarják bevallani, hogy mi is a valódi ok, hogy elhidegülés, kevés szex stb... csak vannak emberek akik nem tesznek semmit a kapcsolatukért és így van egy "ok", hogy miért történt ami. Gondolom én.

2012. febr. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
70%
Ha valakit könnyen el lehet csábítani, akkor a való életben is, nem csak a facebook-on vagy más oldalon.
2012. febr. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 A kérdező kommentje:

ma 20:42


igen de telefonon keresztül ahol nincs kép nem fogsz el senkivel szimpatizálni..és egy ilyen oldalon ahol ennyi ember van,bármikor ráírhat valaki a másikra egy kis kedves szöveggel aztán ha a másik veszi az adást már is elindult a folyamat..elég hülye hasonlat volt

2012. febr. 1. 20:44
 7/52 anonim ***** válasza:
83%
Nem a fb. tette tönkre a kapcsolatokat, hanem az a sok idióta, aki nem képes ésszerűen használni. Olyan mint az alkohol: a bajt ott is az okozza, ha valaki nem ismer MÉRTÉKET.
2012. febr. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
54%
régen nem volt FB, akkor az iwiw,myvip, meg a chat volt a menö. abban nem mentek tönkre a kapcsolatok?
2012. febr. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek az előzővel. amúgy, miért is írnék vadidegeneknek? vagy rám miért írna valaki? még így se reagálnék rá, ha kapcsolatban volnék, pláne.
2012. febr. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 A kérdező kommentje:
2012. febr. 1. 20:50
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!