Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem azt, hogy csak...

Miért érzem azt, hogy csak magamra számíthatok?

Figyelt kérdés

Néha annyira kitör a düh rajtam, hogy még ha megkérek is családtagot, hogy segítsen be a háztartásba, vagy meg sem csinálja vagy nincs benne köszönet. Pocsékul érzem magam ettől. Napi 9 órát dolgozom és otthon is mindent nekem kell csinálni, holott van két felnőtt gyerek és egy párom aki csak heti 20-25 órát dolgozik, heti 4 napot otthon van. De annyira lustának érzem. És akkor csodálkozik, hogy rossz kedvem van és fáradt vagyok. :((

Mit tehetnék?



2012. márc. 27. 08:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Felnőtt gyerekeknek ultimátum. férjjel beszélj: mond meg neki, ha szeret, felemeli a kis seggét. Ha nem, érteni fogod a célzást.
2012. márc. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Oszd ki a feladatokat, és NE CSINÁLD MEG!!! Sajnos ki kell bírnod, ha hetekig kupi van. Majd ha elfogy a tiszta ruha, kimosnak, ha nem lesz tiszta tányér (és ne főzöl, mondván, nincs miből megenni), elmosogatnak, és ha nem vásárolsz be, és elfogy a kaja, komolyan vesznek.

Ha mindig megcsinálod, nincs eredmény. NE CSINÁLD MEG, és ha valaki reklamál, mondd, hogy nem a te feladatod volt.

Veszel egy naptárat, beleírod, kinek melyik nap mit kell csinálni, így lesz nyoma is.

2012. márc. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elég egyszerű, ahogy az előző is leírta, bírd ki és ne csináld meg azért se. Valami csak fog rajtuk.
2012. márc. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!