Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Magamra maradtam! Hogyan tovább?

Magamra maradtam! Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

családommal sosem volt jó a kapcsolatom, a barátaim elhagytak, párkapcsolatom nincs.

nem bírom a magányt mi lesz velem? mit tegyek?


helyrehozni nem tudom dolgokat mivel nem én rontottam el, eddig sikerült kézben tartanom de minden összeomlott



2012. márc. 9. 02:00
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
hát, nehéz bármit is mondani, mert depresszióra utaló általánosságokat írsz. miért hagytak el a barátaid? attól, h most nincs párod, még lehet. az emberek túlnyomó többsége nem az első kapcsolatával éli le az életét, tehát megtapasztalja a társa "elvesztését", az egyedüllétet és az új szerelem, az újrakezdés eufóriáját. ez vár rád is, csak ne add fel
2012. márc. 9. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

Ez azt hiszem most idekívánkozik:


http://www.youtube.com/watch?v=ttOEgFKBDtU

2012. márc. 9. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

engem nem is igazán a párkapcsolat érdekel, hanem, hogy a baráti társaságom szét hullott és a régi barátaim sincsenek már sehol (elköltöztek azt sem tudom hova, megváltoztak stb..).

most már nincs(enek) olyan ember(ek) aki(knek) bármit elmondhatok és megbeszélhetek.

és fogalmam sincs hogyan vészeljek át egy ilyen időszakot mikor egyszerűen nincs senkim és én elképzelni sem tudom mi lesz így, mert mire legalább egy emberrel kiépítek egy igazi bizalmas barátságot az rengeteg idő.

(egyébként nem vagyok lelki beteg :D )

2012. márc. 9. 02:30
 4/28 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. márc. 9. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

2ik válaszoló neked is köszönöm, a videó elgondolkodtató, de én úgy gondolom, hogy egy igazi barátság nem egyenlő azzal, hogy az én terhemet másra hárítsam.

Persze valamennyire cipeljük egymás terheit egy barátságban, de szerintem ez még mindig jobb mint a magány, az egyedüllét

2012. márc. 9. 02:39
 6/28 A kérdező kommentje:
pontos kort nem szeretnék írni, 18-28 év közötti vagyok
2012. márc. 9. 02:41
 7/28 anonim ***** válasza:

férfi v nő?


nem akarunk indiszkrétek lenni, csak képtelenség úgy segíteni, h semmit nem "látunk" belőled...

2012. márc. 9. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
férfi
2012. márc. 9. 02:46
 9/28 anonim ***** válasza:
Sajnálom. Az első időszak biztos nagyon nehéz, de ha most igyekszel magad összeszedni, és nem engeded, hogy "magad alá zuhanj", akkor viszonylag könnyebb lesz a talpraállás. Addig is naponta menj el futni, naponta menj emberek közé. Nem feltétlenül közösségekbe, jó lehet erre pl. egy nagyobb üzletben elvegyülni a tömegben bevásárlás címszó alatt, vagy valami hasonló elfoglaltságot keresni. Lehet pl. beíratkozni (ha még nem vagy) könyvtárba, oda beülni, olvasni, vagy éppen egy fitness-klubba eljárni. Valami lehetőség biztosan van, csak keresni kell! A lényeg, hogy ne ülj a 4 fal között egyedül, mert az ember társas lény, és ha nem vagy emberek között, akkor az újabb kapcsolatok nem fognak rád találni. Keresd a lehetőségeket, keresd az embereket, légy közöttük!
2012. márc. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

A családommal nekem sem volt soha jó a kapcsolatom.

A barátaim egy része otthonülő így sok összejövetelt én szervezek. Nem kell semmit elrontanod ahhoz hogy magányosnak érezd magad.


Én a helyedben kiprobálnék olyan dolgokat ami érdekel.

Ma már lehet társat keresni falmászáshoz vagy el lehet menni táncolni ahol mindig több a nő mint a pasi vagy elmehetsz küzdősportot tanulni, mást sportolni. A sportoló csapatok nagyon összetartóak, ezt tapasztalatból mondhatom!


Végeredményben felépítheted az életed ahogy szeretnéd és barátkozni se nehéz csak hát ahhoz találkozni kell emberekkel :)

A fenti esetekben úgy találkozhatsz lehetséges barátokkal hogy már van olyan dolog ami mindkettőtöket érdekel és folyamatos téma lehet valamit folyamatos közös program lehetőség!

Ennyit tanácsolhatok :)

2012. márc. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!