Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék hogy párom is...

Mit tehetnék hogy párom is észre vegye hogy az anyja kihasználja?

Figyelt kérdés

Szóval ha elfogy a pénze mindig ide jön kéregetni,hol pénzt hol kaját.


Tudja hogy párom éjjel melozik és azért is idejött 8:40 körül. Becsengetett(vagy 6x) de nem vettük fel a kaputelefont mert aludtunk én se tudok aludni,este se aludtam mert fáj nagyon a térdem meg a baba rugdos aztán felkiabált annyi eröm sem volt hogy felálljak szolni neki hogy alszunk. Valaki a házba beebgedte és majdnem betörte az ajtót ugy kopogott párom kinyitotta az ajtót, azt mondta páromnak hivja fel a fiát(féltestvére). és anyósom neki állt kiabálni hogy hivja már fel mert az ö teloján nincs pénz "mert a hülye telenor levett neki 71 ft-ot amit a telenor küldött". Jó felhivta nagy nehezen a párom és mondta hogy iszik egy kávét azt megy. Kiszolgálta magát kávéval azt kérdezte páromtol hogy vett-e kenyeret mondta párom hogy nem és mondta akkor jöjjön el délután is. Nem soká meglesz a baba és arra kell majd egy csomo pénzt költeni. Akit felhivatott az Ausztriába melozik neki nincs kisgyereke legalábbis vele nincs nemhogy töle kéregetne neki több pénze van.

Ja és páromra csunyán rá szoltam hogy ne kiabáljon mert aludni szeretnék de az anyja nem vette a lapot.

Mit tehetnék?


2012. márc. 27. 10:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezek mindig érdekes dolgok, mert ha a te anyukád jönne kérni, nem adnál neki? Neked hogy esne ha majd a leendő gyerked párja lehurrogna, és nem engedné hogy a gyereked kisegítsen téged ha rászorulsz?

Én is mindig kisegítem a szüleimet, párom sosem teszi szóvá, mert ha nekünk kell, szó nélkül adnak anyuék, segítenek ha tudnak, sőt van hogy alig van pénze, de a gyereknek mégig hoz valamit. Pláne meg ha valakinek kenyérre kell, még idegennek is adok, nem hogy egy rokonnak. Azért neked is lehet nagy segítség lesz anyós a babánál, ha ide vagy oda el szeretnél menni, lesz kire bízni a gyereket.

2012. márc. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jó de csak akkor jön ide ha kell valami. Különben is menjen el dolgozni,ne válogason még a melóhelyek közül is "hogy ide azért nem megyek mert 3 müszakba kell dolgozni". Meg ne reggel korán jöjjön. Nekem nem kell az ö segitsége ott lesz anyám meg itt van apósom és párom is.
2012. márc. 27. 10:47
 3/6 anonim ***** válasza:

Az oké, hogy segít az ember az anyján, de attól még lehetne kevésbé pofátlan a hölgy.

Amúgy ha valaki ennyi idősen ilyen modortalan, már nem valószínű, hogy meg fog változni. Férjed meg gondolom nem akar konfliktust.

Először nyugodt hangon beszélnék a férjemmel, hogy mivel hamarosan jön a baba, változni fognak a körülmények, kérje meg az anyját, hogy legyen kicsit körültekintőbb. Szívesen segítetek majd neki ezután is, de nem ronthat rátok akár mikor.

Felajánlhatnátok anyósnak, hogy szívesen átnézitek a kiadásait, hátha valahol lehet csökkenteni a költségeket, hogy jobban kijöjjön a

hónapban.

(nem kell, hogy szívedből így érezz, csak lássa a párod, hogy nem veszekedni akarsz, hanem megoldani a problémát.)

2012. márc. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én nagyon nem szeretem az ilyen embereket, akik természetesnek veszik, hogy kapnak.

Persze, a saját anyjának is adna az ember, de abban biztos vagyok, hogy anyámnak lenne kellemetlen, amiért ránkszorul, és nem verné ököllel az ajtót reggel, mert be akar jönni.

2012. márc. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Beszélj a férjeddel erről.

Mi anyóst már kiiktattuk ezen a szinten, neki olyan elvárásai voltak, hogy a fia fűnyírót vegyen neki meg ilyesmit, hát leszoktattuk, rövid úton, amiután megjelentem a színen.

Amikor én itthon vagyok és jön, semmit nem kap. Általában azért jön, mert segítseni kell neki, ezek után az lenne a minimum, ha ő hoz egy figyelmességet, nemhogy miután mi segítünk neki, még mi traktáljuk!

Mondjuk, én abban a szerencsés helyzetben vagyok, hogy a fia belátja a dolgokat.

2012. márc. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Van még 2 fia a páromon kivül és csak hozzá jön kéregetni pénzt nem ad neki mert cigire költené. Reggel is olyan büdös cigi szaga volt. Párom mindig mond neki munkát de neki semmi se jó. Akkor is velük üvölt mert segiteni akarnak. Meg a babának vett használt csörgött ami össze van rágva meg agyon kopva.

Ja meg nekem is vett olyan hálóinget meg köntöst amibe 20x beleférek(hasamig leér mind a kettö).

2012. márc. 27. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!