Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet sok ember ennyire...

Hogy lehet sok ember ennyire sz*mét? (bocsánat)

Figyelt kérdés

Olyanokra értem, akik szétszednek egy szerelmes párt.

Vagy azért mert pl a másik lánynak is megtetszett a fiú, de nem érdekli hogy már pl több hónapja, vagy akár 1-2 éve kapcsolatban vannak. Mindent elkövet hogy szétszedje őket.

De miért jó ez neki? Ha még a fiú sem akarja.....


Vagy a másik amikor valaki szimplán irigységből szétszed egy boldog párt, utána meg hagyja őket a fenébe, de meg van magával elégedve hogy szétszedte őket.


És még sorolhatnám.


Miért ilyen sz*mét, aljas rengeteg ember? Valaki boldog de csak azért is tönkreteszik a boldogságát, mert neki nem tetszik....


(félreértés ne essék, nem rólam van szó)


De komolyan nem értem az ilyen embereket....akkor meg egyesek miért csodálkoznak, ha a másik (akitől elszedték a barátot/barátnőt) nekiesik, és megveri?


Olyankor meg könnyű eljátszani az áldozati bárányt?


(NEM provokációnak írom, de tényleg nem értem.....)


2012. márc. 28. 06:45
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

*nekiesik annak aki szétszedte őket


De most komolyan, olyankor miért nem merik felvállalni, hogy ez a saját hibájuk? Miért kell akkor az áldozati bárányt játszani, főleg ha mások is tudják?

2012. márc. 28. 06:49
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Egy szerelmes és boldog pártpár,azt nem lehet szétszedni:)Ahová befér egy 3-dik ott már galiba van.Verekedésnek mi értelme?Aki menni akar úgy is megy,elvenni senkit nem lehet
2012. márc. 28. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
Egy barát/barátnő nem tárgy, hogy valaki csak fogja, és viszi. Ha megy, akkor magától megy.Igaza van az elsőnek, egy valóban boldog, összetartozó párt egész egyszerűen nem lehet szétválasztani.
2012. márc. 28. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
66%

sajnos vannak..

de ha a szerelem boldog,akkor nem lehet benne harmadik.. ha belekerül akkor már gondok vannak nagyon..

2012. márc. 28. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
68%

Ha egy kapcsolat jól müködik és a pár közt minden rendben van, akkor azt SENKI nem tudja szétszedni.


HA ennyi elég ahhoz, hogy szétmenjenek, akkor jobb is, ha az otthagyott fél megszabadul a megbizhatatlan partnertöl.

2012. márc. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
70%
Ez nem óvoda. Egy felnőtt, de legalább tizenéves embertől elvárható, hogyha szereti a párját, akkor kitartson mellette. Ha pedig egy 3. ember elcsábítja, akkor nem csak a 3. hibás, hanem mindenki! Amit leírtál, az tipikusan a "mindíg más hibás, csak én nem" hozzállás, nyilván köze nincs a valósághoz...
2012. márc. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
73%

Írta a kérdező, hogy nem arról van, hogy a barát/barátnő menni is akar, egyszerűen csak szrkeverésről... SZERINTEM Sajnos ezzel együtt kell élni, ilyen emberek mindig is voltak, és mindig is lesznek. Jobb megbarátkozni a gondolattal, mert az emberek, eme civilizált lények(:D) többsége Ilyen. Én is ennyire voltam kiakadva, mikor ezt kezdtem felfedezni, és hosszú időbe telt, mire már alig(mert én sem tudok teljesen közömbös maradni ilyen dolgok iránt a ami napig) akadtam ki és kezdtem ezzel a tudattal nyugodtan együtt élni, mikor már az egy milliómodik ilyen elfuserált lelkivilágú emberrel találkoztam. A példa velem is megesett, nem is egyszer, a mostani barátommal, ráadásul az akkori drága "legjobb barátnőm" volt az egyik háttérmunkás.:D Azt, hogy ténylegesen "vinni akarták-e" a barátomat, vagy csak kisebbségi érzésük támadt, irigység és féltékenység gyötörte őket meg a többi ehhez hasonló nyavaja, nem tudom, de a "barátnőmet" azóta messziről elkerülöm és még ő csodálkozik, mert én nem estem neki, csak mikor megtudtam mosolyogtam gúnyosan rajta, de asszem azt a csalódottságot amit iránta éreztem így próbáltam leplezni. Mi tagadás, rosszul esett.:D Szóval szerintem leírtakban benne volt a válaszom is, hogy irigy és féltékeny lehet az ember, mindenesetre valamilyen lelki fogyatékossággal küzdhet. De ha megtetszik nekik az illető és úgy akarják elhódítani, akkor más emberi tulajdonságok játszhatnak szerepet: Kell nekem, megfogom kapni eset.:D Nincs tekintettel a másikra. Természetes(?) emberi önzőség. Mint az állatoknál az erősebb győz, a gyengébb veszít eset. És hogy miért játszanak ilyenkor áldozati bárányt? Megint olyan egyszerű tulajdonság játszhat itt szerepet, mint sunyiság, hogy éééén? Nem voltam. Tiszták akarnak maradni, hibátlanok. Sajnos nem gépek vagyunk, emberek, esendő lények és a civilizáció számtalanszor megmutatta, hogy az ember mindig is a saját érdekeit fogja előtérbe helyezni, akár kapcsolaton belül is.


A leírtakkal természetesen lehet vitatkozni, nem így gondolni, csak a saját szubjektív nézőpontomat írtam le.


23L

2012. márc. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Én azt nem írtam, hogy hogyan lehet összejönni egy fiúval, ha az nem akarja???????????????? Pisztolyt kell tartani a fejéhez?


Figyelj, ha valaki otthagyja a párját másért, akkor a legkönnyebb azt a szemét, mocsok 3.-at hibáztatni, aki el mert "csábítani"... (Persze, mert gondolom kényszeríteni kellett rá, mert ő ugye önként sosem ment volna bele a dologba, és nem is volt neki jó, sőt majdnem végigsírta, olyan rossz volt.....)


Szóval aki a 3.-at szidja, (mint jelen esetben te is őt okolod), az fél beismerni a saját gyengeségeit, hibáit. Fél azzal szembenézni, hogy a 3. a párjának valami olyat nyújtott, amit ő nem. Nem meri beismerni, hogy ő is hibázott, sokkal egyszerűbb a 3.-at okolni, mint szembenézni a valósággal.

2012. márc. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Hát ez annál azért szerintem bonyolultabb, többrétegű dolog... Pl. Adott egy kapcsolat, ami azért is romolhat meg, mert a lány úgy érzi, hogy nem törődnek úgy vele, de ő úgy van vele, hogy szereti annyira a párját, hogy megpróbálja megbeszélni a dolgot, mire a fiú mivel Úgy látja, hogy minden stimmel, mert neki kényelmes az adott helyzet elkezdi a lányt okolni, hogy mit kell problémázni... Ha ez elhúzódik, és jön a harmadik, a fiú le fog lépni, mert hogy a lány problémázik... Szerintetek csak a lány a hibás? -Fordított esetben is igaz, másik nem felállásánál, mielőtt valaki nekem esne! :D
2012. márc. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
22%

Egy szerelmes párt nem lehet csak úgy szétszedni, ha normális mindkét fél, és tényleg szereti a másikat, és megbíznak egymásnak. Plusz elég értelmesek ahhoz, hogy ne dőljenek be holmi sz@rkeverésnek (bár ehhez az említett bizalom az igazán nélkülözhetetlen).

Vőlegényemet bármilyen pucér gyönyörű bombázó istennő csábítgathatná, nem sikerülne neki, ahogy engem sem tudna elcsábítani senki sem.

Csak két emberen múlik, hogy mit kezdenek a harmadik féllel.

2012. márc. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!