Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van-e itt rajtam kívül olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van-e itt rajtam kívül olyan ember, aki azt az embert, akiért élt-halt, megutálta (mert olyan dolgokat tett, amire nincs bocsánat), és végül teljes mellszélességgel ellene fordult?

Figyelt kérdés
igazából lehet azért tette, mert hülye, de kezdem azt látni, hogy akarattal, kedvtelésből tette, játékszerként használt. túl messzire ment, és azt hiszem, ezentúl annak fogom szentelni az életem, hogy visszafizessem azt a kárt, ami őt megillet. nem maradt más, csak a kevés becsületem, haragom, és bosszúm.
2010. dec. 28. 18:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen van, nekem se volt jó:( de ne boszuld meg:( ne add fel, találsz te jobbat, ha akarsz. Csak akkor legközelebb figyelj oda
2010. dec. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
volt sajnos , de nem tervezek bosszút nem olyan vagyok , egyszerűen csak olyan szinten nem érdekel innentől hogy nem is veszem emberszámba
2010. dec. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem is volt egy ilyen fiúm. 2 évvel volt idősebb mint én. Ő állítólag még mindig szeret, de ahogy viselkedett velem amikor még együtt voltunk arra sincs igazából bocsánat. Voltak olyan pillanatok hogy féltem tőle stb, de a harag nem jó tanácsadó. Én is mindig bosszút akartam állni rajta, de én ezt nem tudtam volna megtenni. Én már egy olyan szintre jutottam vele, hogy egyszerűen levegőnek nézem.
2010. dec. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!