Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért lehet az hogy a sok...

Miért lehet az hogy a sok ember annyira huje (cenzúra miatt) már bocsánat a fogalmazásért, hogy bedőlnek minden vacaknak, és a világ már ennyire elkorcsult?

Figyelt kérdés

Egyszerűen számomra felfoghatatlan, hogy hogyan lehet az hogy az emberek annyira eszetlenek, hogy haggyák magukat állandóan átverni, mert az állam minden vackot reklámoz és már az embereket kicsi korukban manipulálhatóvá teszik, hogy felnőtt korukban mindent megvegyenek és a főmuftiknak legyen sok pénze?

Egyszerűen borzalmas azt végignézni, hogy minden második fiú búza de azzal nem is lehetne baj de mellé úgy néz ki hogy ha ránézek rámjön a hányinger, festik a körmüket rózsaszínre feketére bármire a hajukrémálom

mellette már a régi dolgok sem ugyanazok, de nem pozitívan változtak

SP már nem South Park hanem egy ojan "emberfajzat" aki semmi tehetséggel nem rendelkezik, de tejelt egy pár managgarak hogy tegyék naggyá ésmost minden második tinilány odavanérte

JB Jack Black helyett egy hasonló még a nemiszerve tájékán se nőtt szőr demár búzavagyok és imádnak csak nemtommire ember

CoD már nem Call of Duty amivel haverokkal órákig el tudunk szórakozni hanem egy sekéllyes mondanivalójú(már ha rendelkezik azzal) "repp"banda


számomra olyan szinten felfoghatatlan hol tart ez a világ és kitudja hogy mi lesz még

Miért korcsult el ennyire minden?

13/f


2011. márc. 5. 08:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Lesznek nagyobb problémáid is, mint ez.

Általában megértem az embereket, de ez hidd el, semmi, ahhoz képest, ami még vár rád, és nem zenészek meg számítógépes játékok fogják kicsapni a biztosítékot, hanem sokkal valósabb dolgok, pénztelenség, munkanélküliség, bőven stb.

2011. márc. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 yuda ***** válasza:
81%

folytatnám az első beíró gondolatmenetét:

..és még akkor jön igazából a meghökkenés, mikor felfedezed , hogy minden ember más-más szinten, de lelki sérült, nem csak a kamaszok, hanem a felnőttek is... és a végére hagytam a csattanót: mikor magadban is felfedezed a sérüléseket és próbálod leplezni, de nem megy, majd próbálsz együttélni vele, több -kevesebb sikerrel :)


Hasonló a világ a hagymához - minél több réteget hántasz le, felfedezel egy újabbat, előzőnél még rosszabbat...


Hogy miért korcsosult el ennyire? ... hmm... azt hiszem, ezt a világtól sosem fogod megtudni, mert ő maga sem tudja- a színterek mögött hatalom, pénz, sex manipulációk húzódnak... és ha még emögött is érdekel, akkor fordulj Isten felé- Ő ad egyedül magyarázatot és menekülési utat.

2011. márc. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha van interneted ugyanúgy hozzájárulsz, hogy a "főmuftiknak legyen sok pénze".
2011. márc. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
13 évesen még ne hidd azt, hogy rájöttél milyen szörnyű ez a világ,mert ahhoz hogy átláss bizonyos dolgokat vagy sokat kell tanulni, vagy tapasztalni(bár a tapasztalat közben is tanul az ember)
2011. márc. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Dettó ugyanígy gondolom, mint a kérdező. Csak én lány vagyok.

Viszont az első két válasz nagyon tetszett.

Sajnos igaz is. bár még csak a küszöbén vagyok.

2011. márc. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!