Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tehetném ezt jóvá?

Hogyan tehetném ezt jóvá?

Figyelt kérdés

A hétvégét a barátommal töltöttem és szinte majdnem mindent ő fizetett. Valamit sikerült nekem fizetni, de akkor picit mérges volt rám. Mielőtt elment haza, eldugott a táskámban rengeteg pénzt, amit én nem vettem észre, csak mikor bevallotta (azért hagyta ott a pénzt, mert látta, hogy én is fizettem néhány helyen, mert nem fizethet mindent csak ő!). azt mondtam neki, hogy így úgy érzem magam mint egy prostituált :( Ezzel nagyon megbántottam őt, szívem szakad bele :( azt mondta megbocsájtott és hogy nem is haragudott rám, de érzem azért rajta :( Hogyan tehetném jóvá ezt a hibámat? Ti mit éreztetek volna a helyemben , ha pénzt hagy a táskátokban? Annyira szomorú vagyok :( Ez volt az első veszekedésünk a 2 év alatt és nagyon szíven ütött.

köszönöm előre is

20/L



2012. márc. 28. 09:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Igazából bocsánatot kérned nem kell, inkább megbeszélni a dolgot vele. Kezd azzal, hogy ne haragudjon, hogy ilyet mondtál, DE! neked ez meg ez a bajod..


Én sem szeretem mikor a párom mindent fizetni akar, az meg különösen rosszul esne ha pénzt hagyna a táskámban. Én elhiszem, hogy szeretetből teszi ezt, és szívesen megosztja velem azt amije van (és erről biztosítsd te is!!hiszen biztosan emiatt tette), de ez akkor sem jó így neked.

2012. márc. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, és köszi, hogy megértesz
2012. márc. 28. 10:05
 3/9 anonim ***** válasza:
Én megértelek, mert az én barátom is mindig fizetni akar... akart. Rosszul esett neki ha szóvá tettem. Ők így gondolkodtak, fogadd el, hisz szívből adja neked ezeket és örül neki ő maga is. Mond el neki, hogy sajnálod és, hogy szereted. Az élet rövid.
2012. márc. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 tetro ***** válasza:
5%
Vihar a biliben. Valódi konfliktus nélküli dráma. Értelmetlen, de ha ti élvezitek, csak hajrá.
2012. márc. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
fontos szempont hogy melyikőtök hogy áll anyagilag
2012. márc. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem pont a másik végletből volt tapasztalatom..Ha elmentünk valahova,és fizetni kellett,Ő mindig lelépett..(vagy mosdóba ment,vagy csak egyszerűen átcsúsztatta a számlát nekem).

Hidd el ez sem jobb..

Azóta kiléptem ebből a kapcsolatból(nem ez miatt)..

Most már együtt élek a párommal,mindegy ki fizet,hisz egy kasszán vagyunk..

De az elején ugy oldottuk meg,ha ő hívott valahova Ő fizetett,ha én hívtam akkor én..


Szerintem beszéld meg vele,hogy néha engedje hogy te fizess..mert ugy neked is könnyebb lenne..

Ha nem engedi,akkor lepd meg valamivel..pl: tudod milyen borotvát,tusfürdőt használ,akkor vedd meg neki..

2012. márc. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, azt hiszem sikerült megoldani a problémát.:)
2012. márc. 28. 10:51
 8/9 anonim ***** válasza:
"Régimódi" úriember a barátod, akkor is ha fiatalok vagytok. Ilyen nevelést kapott. Régen elképzelhetetlen lett volna, hogy a hölgy fizet.
2012. márc. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 tetro ***** válasza:
55%
A régimódi úriember pénzt tömköd a hölgy táskájában. A hölgy meg ezen képes összeveszni. Jól értem, hogy az a legnagyobb gondotok, hogy ki fizessen? Mert én azt gondolom, hogy ez valójában nem konfliktus. Komoly gondok vannak a kommunikációval, ha már ezt sem tudjátok magatoktól két perc alatt megoldani, hanem itt kell feltenni a kérdést.
2012. márc. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!