Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy változtassam meg apukám...

Hogy változtassam meg apukám véleményét a fiúról?

Figyelt kérdés

Van egy srác,most 9.-es az egyik legelitebb suliban és apukámhoz jár különórákra spanyolból,mert készül a középfokúra belőle.


Láttam már többször is és tudtam,hogy nagyon helyes,mert minden lány róla beszél meg facebookon ismerősöm és mindig láttam,hogy új barátnője van.De rengetegen mondták(köztük apukám is...),hogy nagyon balhés a srác,folyton botrányt csinál.


Télen nagyon jóban lettünk egy véletlen kapcsán és rájöttem,hogy nem is olyan,mint amilyennek gondolják a legtöbben,csak mások előtt.Ha kettesben voltunk,akkor nem tett tönkre semmit,nem hisztizett,normális volt.


Kérdeztem tőle,hogy miért olyan mások előtt,amilyen.

Mondta,hogy azért,mert utálja a szüleit és tudja,hogy azzal idegesíti őket a leginkább,hogyha szégyent hoz rájuk és botrányokba keveredik.(pl tavaly mindkét felvételijét 10 pont körülire írta meg azért,hogy ne vegyék fel abba a suliba,ahová a szülei akarták,hogy menjen...de utána elintézték,hogy felvegyék,szóval mind1).


Apának is feltűnt,hogy jóban vagyok a sráccal(ajándékokat kaptam a fiútól,a facebook tele van a közös képeinkkel,ha nálunk van és én is ott vagyok,ahol apa tanít,akkor mindig rám néz meg hasonlók) és ma mondta,hogy örülne,ha nem találkoznék többet a sráccal.

Mikor kérdeztem,hogy miért,akkor azt mondta,hogy azért,mert "ő csak kihasználna és olyan sznob,mint az összes többi gazdag kölyök"...


De úgy tűnik,hogy össze fogok jönni a sráccal és nem akarom,hogy apa utálja,mert nem ismeri az igazi énjét a srácnak.



14/L


2012. márc. 28. 16:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy apukádnak van igaza. Ennyi idősen engem is beetetett egy szemétláda, hogy ő nagyon jó fej és kettesben tette a romantikus lelket. El is hittem... pofára is estem. Szerintem jól vigyázz vele.

21L

2012. márc. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ahogy érzed... Erre csak ezt lehet válaszolni... Ha szerelmes vagy, úgyis össze jössz vele, és majd megtudod mi lesz. Viszont valószínű apukád már megélt egy pár dolgot, és lehet hogy rá is hallgatni kéne. Ez a te döntésed... o.O :SS
2012. márc. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sehogy nem tudod megváltoztatni.

És "apának" igaza van.

2012. márc. 29. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!